Sporbet

Çingeneler Zamanı 1990 Tek Parça izle Avrupa Roman Filmleri

02-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Çingeneler Zamanı 1990 Tek Parça izle Avrupa Roman Filmleri
840 defa izlendi

Çingenelerin kendine özgü hayatlarını konu alan ve aşklarını nasıl yaşadıklarını beyaz perdeye aktaran Çingeneler Zamanı tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Çingeneler Zamanı izle adlı film sinemalar da 12.794.232 kişi tarafından izlenmiştir.

Çingeneler Zamanı full tek part seyret

Çingeneler Zamanı full hd izle adlı bu mükemmel filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Perhan anneannesiyle birlikte yaşayan genç bir çingenedir. Romanya’da yaşadığı günler içersinde bir kıza aşık olmuş ancak kızdan karşılık alamamamıştır. Aşkını her şeye rağmen kalbinde yaşayan Perhan sevdiği kızı başkasıyla gördüğü sırada dünyası başına yıkılır. Perhan hem kendi iç dünyasında yaşayan bende sevdiği kıza olan aşkla yaşamaktadır. Okulda sevdiği kız için ettiği bir kavga sonucunda doğa üstü bir güce sahip olduğunu anlar. Bu güçle tuhaf hissetsede mutluda olmuştur. Artık onun için hayat zorlu bir mücadeleden çok başarı seviyesine gelecektir. Bir şeyleri 6. Hissi sayesiyle yerinden oynatan bilen Perhan bunu kontrol edememektedir. Sadece çok sinirlenince bir şeyleri dokunmadan yerinden oynatabilmektedir. Mafya tarzı işler içinde olan Ahmed, Perhan’ın bu gücünü öğrenip onu şehri terketmeye ikna etmeye çalışır. Perhan bunu başta kabul etmesede sonradan akıllıca bir şey olduğunu düşünür. İstediği tek bir şey vardır oda sevdiği kıza sahip olma. Genç çingene hayatın ne tür zorluklarda olduğunu daha yeni anlayacaktır. Perhan şuanki hayatına gelecekte iyi bir hayat sürdürmek için katlanır. İstediği şey bu iş sayesinde para biriktirip daha sonra sevdiği kız ile evlenmektir. Ancak hiç bir şey istediği gibi olmayacaktır. Perhan’ın yıllar önce evden ayrılan kız kardeşi vardır. Ancak ne kadar arasana bir türlü onu bulamamıştır. Para biriktirdikten sonra kız kardeşinizde bulmak için yola koyulacaktır. Beklenmedik bir biçimde kız kardeşi karşısına çıkar. Sevdiği kızın ise evlendiğini öğrendiğinde dünyası tamamen alt üst olur.

Ülkemizde de oldukça fazla bulunan ve herkes tarafından hayatları merak edilen çingenelerin hayatının insanlara aktarıldığı Çingeneler Zamanı Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zamanı da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kibar Feyzo izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.