Sporbet

Cinnet 1980 Tek Parça izle İngiliz Korku Filmi ABD Yapımı

14-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Cinnet 1980 Tek Parça izle İngiliz Korku Filmi ABD Yapımı
837 defa izlendi

Yerleştikleri bir otel de çocuğunun hayaletler ile birlikte yaşadıklarını söylemesi ile Cinnet geçiren bir ailenin dramatik hayatını anlatan Cinnet tek parça izle adlı filmin bütçeis yapımcıları tarafından 12.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Cinnet izle filmi sinemalar da 11.583.795 kişi tarafından izlenmiştir.

Cinnet filmi hd izle

Cinnet Türkçe dublaj izle adlı bu harika korku filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Jack Torrance, adında ki genç adam işsiz ve parasızdır. Evli ve iki çocuğu ile yaşam mücadelesi içinde olan adama uzak bir kasabadan otel müdürlüğü teklifi gelir. Kaldığı şehirden küçük kasabaya taşınan Jack Torrance otelde işe başlar. Günler geçer ancak otele bir tane müşteri bile gelmez. Şaşırtıcı olan bu durum sonucunda otel sahibini arayan Jack otel sahibi tarafından azarlanır. Otelde ailesi ile tek başına kalan Jack hala müşteri beklemektedir. Jack Torrance’nin küçük oğlu Danny’nin özel yetenekleri vardır. Medyumluğa kadar ulaşmış olan bu çocuk otelde bazı tuhaf şeyler hisseder. Ancak elle bulunur somut bir şey göremez. Bir zaman sonra babasında bir takım değişiklikler sezen küçük çocuk neler olduğu konusunda 6. Hissini kullanmaya karar verir. Bu otelde zamanında cinnet geçirip iki çocuğunu ve eşini öldüren bir adamın yaşadığını öğrenir. O adamın ruhu hala bu otelde bir yerlerdedir. Babasının içine girerek onun değişmesine neden olmaktadır. Danny babasını bu durumdan ne kadar kurtarmak istese de bir türlü gücü buna yetmez. Ailesini alarak bu otelden gitmek isteyen Danny babasını taşınmaya bir türlü ikna edemez. Ne yapacağını bilmeyen küçük çocuk babasında aşırı sinir ve cinnet geçirecek tavırlar sezer. Danny babasının ruhlar tarafından ele geçirildiğini ve giderek çıldırdığını anlar. Korku içinde olan anne, Danny ve kardeşi Jack kendilerini bir odaya kapatma kararı alırlar. 2 gün orada kalan aile babalarının kapıyı zorlamaya başladığını anlar. Bu otelden ne kadar kaçmak isteselerde bir türlü başarılı olamazlar. Çünkü Danny’nin özel yetenek ve hisleri ruhlara yetmemektedir. Onlarla baş edemeyeceğini anladığı anda babasının cinnet geçirip onları öldürmek istediğini sezer. Korku dolu halleriyle ne yapacaklarını bilemezler. Danny annesi ve kardeşini koruma altına alsada kendisini bir türlü alamamaktadır. Saklandıkları odada tuhaf bir kitap bulur. Ruhların nasıl gönderileceği hakkında yazı yazan bir kitaptır. Bu kitabı kullanmayı bilmeyen Danny çaba sarfeder. Kitabın içeriğini okuduktan sonra babasını kurtarmak için elinden ne geliyorsa yapmaktadır. Ruhları göndermek için kitaptaki şeyleri uygulamaya başlar. Peki Danny ailesini koruyabilecek midir ?

Büyük bir ailenin hayatının nasıl mahvolduğunu ve hayaletler tarafından nasıl delirtildiklerini beyaz perdeye aktaran Cinnet full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Hayalet Suvari izle adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Cinnet 1980 Tek Parça izle İngiliz Korku Filmi ABD Yapımı "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.