Sporbet

Çöl Aslanı Ömer Muhtar 1981 Full Hd izle – 1981 Amerika Libya Filmleri

21-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Çöl Aslanı Ömer Muhtar 1981 Full Hd izle – 1981 Amerika Libya Filmleri
672 defa izlendi

Amerika ve Libya’lı yapımcılar tarafından yapıldıktan sonra dünya sinemasında adından sıkça söz ettiren bir film haline gelen Çöl Aslanı Ömer Muhtar full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 21.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Çöl Aslanı Ömer Muhtar izle adlı film sinemalar da 1.733.215 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Çöl Aslanı Ömer Muhtar seyret

 

Çöl Aslanı Ömer Muhtar Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Dikdatör Mussolini müslüman yerlileri yok etmek için 20 yıl boyunca Afrika’da şiddet politikası sürdürür. Generallerinden Rodolfo Graziani’i Libya valisi olarak atar ve ondan isyancılar olarak adlandırdıkları onlara karşı çıkan insanları cezalandırmalarını ister. Libya’da direniş Ömer Muhtar liderliğinde ilerler. Vali için onları cezalandırmak hiç kolay olmayacaktır ama bir yolunu bulmak zorundadır çünkü General Rodolfoya hesap vermelidir. Ömer Muhtarın asıl mesleği öğretmenliktir ve İtalyan birlikleri ile karşı karşıya savaşmaktadır. Ömer şu zamana kadar her türlü karşılarına çıkan İtalyanlara karşı galip gelmiştir ve onları her zaman mağlubiyete uğratmıştır. İtalyan birlikleri zamanla bu duruma daha fazla sinirlenmiştir ve her zaman daha da ileriye gitmeye çalışıyordur. Ama zeki olan Ömer Muhtar her zaman bir yolunu bulup mutlaka İtalyanların birliklerini bir şekilde yıkıyordur. Dayanamadan general en sonunda vali gönderir ve cezalandırmasını ister. Ömer bunu öğrenir. Ömeri şu zamana kadar kimse tanımamıştır ve her şey onun için daha kolay oluyordur. Ömer yine direnişçilerini toplar ve onlara durumu anlatır. Yine başaramayacaklarını söyler ve direnişte Ömer’in arkasındadır. Direnişçiler de Ömer’i çok fazla tanımamaktadır ama tanıyanlar da Ömer’i tanıdığını belli etmemektedir. Çünkü içlerine İtalyanlar’dan birisinin girme olasılığına karşılık Ömer her zaman önlemini almaktadır. Ömer bu yeni gelen valinin kim olduğunu bilmemektedir ve onun hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Ömer onun hakkında bilgiler edinmeye başlar. İlk başta kimse valinin kim olduğunu anlayamamıştır. Zaman içerisinde Ömer, vali hakkında bilgi edinmeye çalışırken direnişçilerinden biri Ömer’in yanına gelir ve valinin bir general olduğunu söyler. Çok güçlü ve dediğini yapan bunun için de her şeyini ortaya koyabilecek bir insan olduğunu söyler. Bunu öğrenen Ömer diğerleri gibi olmayacağını fark eder ve onu alt edebilecek bir şeyler bulmaya çalışır. Ömer için bu çok zor olucaktır çünkü daha öncekiler gibi kolay değildir. Vali ise bu sıra da şehirde dolaşarak yakaladığı isyancıları cezalandırmaya başlar. Hepsinden liderlerinin kim olduğunu öğrenmeye çalışsa da bir şey öğrenememektedir. Vali isyancıları cezalandırırken Ömer’in kulağına bu gider ve Ömer bu duruma çok fazla sinirlenir. Valinin dikkatini çekebilmek için bir şeyler yapar ve bunu yaptıktan sonra da istediği gibi valinin dikkatini çekmeyi başarır. Bu ikisi arasında geçen savaşı kim kazanabilecektir?

 

Libya’da çıkan bir savaş sonrasında başlayan direnişin ön adı olarak karşımıza çıkan bir yiğidin hayatının anlatıldığı Çöl Aslanı Ömer Muhtar tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Börü izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.