Come And See 1985 Türkçe Dublaj izle – Sovyetler Birliği Filmleri

18-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Come And See 1985 Türkçe Dublaj izle – Sovyetler Birliği Filmleri
4.005 defa izlendi

Unutulmazlar arasına girmeyi başarmış bir film olan Come and See 1985 yapımı çok başarılı bir film. Elem Klimov’un yönetmenliğini yaptığı film dram ve savaş türünde oldukça başarılı bir yapıt. SSCB yapımı olan bu filmin oyuncu kadrosu içerisinde Vladas Bagdonas, Olga Mironova ve Juris Lumiste  gibi isimler yer almaktadır. 2 saat 20 dakika süren Come and See filmi İkinci Dünya Savaşı’nın en karanlık dönemlerini konu almaktadır.

 

Come And See full hd 1985 izle

 

Alman işgali altında bulunan küçük bir Belarus kasabasını konu almaktadır film.  Bu dönemde Naziler tüm Yahudi köylerini yerle bir etmiştir. Bu sırada  Naziler köyde yaşayan yerli halkı da katletmektedir.  13 yaşında olan Florya’nın sahip olduğu tek şey annesidir.  Florya annesinin bırakıp Sovyet kuvvetlerinin yanına katılmaya karar verir.  Sovyet güçleri Alman kuvvetlerine karşı savaşmaya gittiği esnada Florya kendisine Glascha adında bir kız arkadaş edinir.   Ancak Florya bu süreçte savaş nedeniyle kendi köyünün de yok olduğunu görür. Savaş her zaman olduğu gibi bir defa daha acımasızlığını ortaya koymuştur.  Filmi izlerken hayatın ne kadar ucuz olduğunu bir kez daha görme şansı yakalıyorsunuz.  Savaşın etkileri aslında her yerde aynı. Yaşanan savaşlardan sonra suçsuz sivillerin bir hiç uğruna hayatını kaybettiğini görüyor ve büyük bir üzüntü yaşıyorsunuz. Film oldukça dokunaklı bir film. Come and See’yi izlerken gerçek hayatın içerisinde buluyorsunuz kendinizi. Savaşın yaşattığı acıları, savaşın insan üzerindeki etkilerini görme fırsatı buluyor insan.  Come and See izle yazıp  bu etkileyici filmi izleyebilir ve kaliteli bir savaş filmi izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Filmi izlerken çok güçlü bir film izlediğiniz fark ediyorsunuz.  Come and See filminin en önemli özelliği ise savaş psikolojisini çok iyi bir şekilde izleyiciye yansıtabilmesi. Come and See Türkçe dublaj izle yazıp filmi Türkçe olarak anlayabileceğiniz şekil izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.  Filmin sinematografik yönünün başarılı olduğunu izlerken görüyoruz. Savaş karşıtlığının yoğun olarak yaşandığı Come and See filmini tekrar tekrar izlerken hiç sıkılmıyorsunuz. Filmin akıcı olması izleyiciyi kendine bağlamayı başarıyor.  Film Hollywood savaş filmlerinden son derece farklı. Come and See’yi izlerken hem gerçekçi hem de sert bir film izliyorsunuz. Savaş filmi olması nedeniyle insanın canını acıtıyor film.  Filmde yer alan çocuk oyuncu oldukça başarılı ve etkileyici bir performans sergiliyor. Filmin finali uzun yıllar geçse de unutulmayacak kaliteye sahip.

 

Come and See full hd izle yazıp filmi yüksek çözünürlükte izleme şansına sahip olabilirsiniz.  Film barışın değerini bilmemiz gerektiğini bir kez daha ortaya koyuyor.  İnsanlık için savaşın ne kadar kötü olduğunu biliyoruz. Bu film çekildiği tarihten yıllar geçse de aynı etkiyi insanlar üzerinde yaratmaya devam ediyor, savaşın olumsuz yanlarını izleyiciye gösterme fırsatı sunuyor.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Come And See 1985 Türkçe Dublaj izle – Sovyetler Birliği Filmleri "
  1. Özgür 28 Ağustos 2018, 21:27 -

    Güzel. Harikasın admin. İzleyin bence filmi.

  2. workliveleic 5 Mart 2019, 12:32 -

    Come and see filminin baş rol oyuncusu kim arkadaşlar.

  3. mena_elsmahy 11 Mart 2019, 11:17 -

    Admin sen bir harikasın. Film son derece güzel ve bayıldım

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.