Sporbet

Çöpçüler Kralı 1977 Sansürsüz Full Hd izle Kemal Sunal Filmi

31-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Çöpçüler Kralı 1977 Sansürsüz Full Hd izle Kemal Sunal Filmi
980 defa izlendi

Bir zabıta memuru altında çöpçü olarak çalışan Apti’nin, Üst memurunun sevdiği kadına aşık olmasından sonra başına gelen komik olayların anlatıldığı Çöpçüler Kralı sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Çöpçüler Kralı izle adlı film 15.834.487 gişe hasılatı yaparak büyük bir rekora imza atmıştır.

Çöpçüler Kralı full net izle

Çöpçüler Kralı tek parça izle adlı bu harika komedi filminin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmek istiyorum. Zabıta memuru, görevinin verdiği yetkileri zorlayarak esnafın ve çöpçünün üzerinde büyük bir baskı kurar. Aynı mahallede oturan Hacer ise evlerin temizliğini yapmaktadır. Hacere aşık olan zabıta memuru annesinin verdiği kötü bir yaklaşım sebebiyle yapabileceği hiçbir şeyi kalmamıştır. Mahallenin çöpçüsü olan Apti ise Hacer’e aşıktır. Apti bir gün peşindekilerden kaçarken yanlışlıkla bir gazinoya girer ve onu gazinoda solist olarak sanıp onu sahneye çıkarırlar. Şans eseri kötü bir hayatı olan Apti o gazino sayesinde tüm hayatını değiştirebilecek bir şans kapısı açmıştır kendisi için. Gazinonun patronu Apti’nin sesini çok beğenmiştir ve ona bir iş teklifi yapmayı düşünmüştür. Apti ile konuşmak için onu çağırcağı sıra da Apti ortadan kaybolmuştur ve patron Apti’yi bulabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaya başlamıştır. Apti bu sırada çöpçülüğüne devam edip Hacer’e olan ilgisini evlilik yoluna çevirmek istiyordur. Ama parası yoktur diye ona vermezler diye de bir şey yapamamaktadır. Apti bunları düşünürken gazino sahibinin adamları Apti’yi en sonunda bulmuştur ve patronlarına haber vermek için gazinoya geri dönerler. Patrona söylerler ve patronu gidip Apti’yi almalarını söylerler. Mahalleye gidip Apti’yi sorup soruşturmaya başlarlar. Apti’nin arandığını herkes öğrenmiştir ve en sonunda Apti’yi de bir yerde çöpçülük yaparken bulurlar. Apti peşinde birilerinin olduğunu anladığı için kaçmaya başlar ama peşindekiler de onunla beraber onun peşinden koşmaya başlar. En sonunda Apti bir yere takılıp yere düşer ve peşindekiler de Apti’yi yerden kaldırıp arabaya doğru götürürler. Apti arabaya doğru giderken sorular sormasına rağmen kimse ona cevap vermez ve arabaya bindirirler. Gazinoya gelince Apti önceden geldiği yere neden getirildiğini çözmeye çalışırken patron gelir ve Apti ile anlaşmaya yapmaya çalışır. Apti anlaşmayı anlamıştır ve patron fiyat söylediği zaman, Apti hayatında bu kadar parayı görmediği için şaşırır ve karışık bir tepki verir. Patron, Apti’yi kaybetmek istemediği için fiyatı daha fazla arttırır ve bu sefer Apti yine aynı tepkiyi yapar. Patron son teklifini söyler ve Apti bunu da kabul etmezsen daha teklif yapmayacağını söyler. Apti en sonunda bunu teklif eder ve ona hemen parayı verirler. Apti bu parayı alır ve kendine bir şeyler almaya başlar. Mahalleye gider ve Hacer’le konuşmaya başlar. Bu güzel haber sonucunda Hacer’in Annesi, Hacer’i Apti’ye vermek için bu güzel haberden sonra pek bir diyeceği bir şey olamaz. O da kendi yararını düşünmektedir çünkü. Peki bu olay sonucunda zabıta bu olaya izin verecek midir? Ve Apti ile Hacer evlenebilecek midir?

Ülkemizin en büyük komedyen sanatçısı Kemal Sunal’ın baş rolünde oynadığı Çöpçüler Kralı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Gönül Yarası izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Çöpçüler Kralı 1977 Sansürsüz Full Hd izle Kemal Sunal Filmi "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.