Dabbe 7 izle El-Nazar 2019 Sansürsüz Full Hd izle – Tek Parça Korku Filmleri

02-12-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Dabbe 7 izle El-Nazar 2019 Sansürsüz Full Hd izle – Tek Parça Korku Filmleri
222 defa izlendi

Dabbe serisinin 2019 yılında vizyona giren ve izleyicilerin büyük korku içerisin de sinema da izledikleri bir film olan Dabbe 7 sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Dabbe 7 izle adlı film sinemalar da 41.567.257 kişi tarafından dünya sinemasında izlenmiştir.

 

Dabbe 7 2019 full korku filmi seyret

 

Dabbe 7 full hd izle adlı bu harika korku filminin konusundan siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsetmemiz gerekirse, Beril çok güzel bir genç kızdır. Hayatı boyunca insanların her zaman dikkat ettiği bir güzelliği vardır. Ancak çocukluğundan beri bir hastalığı vardır. Tek gözü ise doğuştan problemlidir. Bakıldığın da onun hayatında her şey çok düzgün gitmektedir. Ancak sadece bakıldığında. Geceleri yaşadığı anlar onu derinden etkilemektedir. Hiç görünmeyen bir şeylerin evde gezdiğini düşünmektedir. Bazen delirdiğini düşür. Ancak delirmemiştir sadece hayatını alt üst edecek bir takım şeylerle karşı karşıya kalmıştır. Ailesi köyden kente göç yaparak şehir hayatına atılmıştır. Ticaret yapa yapa büyük bir işyeri kurup zengin olmuşlardır. Ailesinin adı ise her yerde duyulup, bilinmektedir. Sevgilisi ile evliliğe giden mutlu bir ilişkileri vardır. Ancak şu süre içerisinde ona çok uzak bir hal almaya başlamıştır. Ailesi her gece Beril’in çığlıklarına uyanıyor ve onun korku dolu gözlerinin içine bakıp ne olduğunu anlamaya çalışıyordur. Ailesi bir gün Beril için eve bir hoca çağırır. Bu hoca herkesin bilmediği ancak çok başarılı olan bir hocadır. Beril’i karşısına alıp bir şekilde ona sorular sormaya başlar. “ Ne görüyorsun rüyalarında kızım” ? Beril ise anlatmaya başlar. Masmavi gözleriyle bana bakarken onu ayakları ters bir biçimde görmem bir anda oldu. Ancak yüzü görünmüyor sadece bana baktığını görebiliyordum. Nefes alış verişini kulağımın dibinde hissediyordum, çığlık atamıyordum, kendimden geçiyordum. Geceleri çalgı sesleri geliyor ama nereden geldiği anlaşılamıyordu. Büyük bir korku içerisindeydim uykudaydım ancak uyumuyor gibiydim sanki sadece gözüm kapalı ama ben uyumuyordum. Aslında gördüğümün hepsi rüyaymış gibi kabustan kalkar gibi kalkıyordum. Sevgilimle aram hiç beklenmedik bir şekilde bozuldu. Korkularımla yüzleşmekten çok korkuyorum hocam dedi Beril. Çok büyük bir korku içerisindeydi onlara gücü yermiyordu neden Beril’i rahatsız ettiklerinide bilmiyorlardı. Hoca ise artık biliyordu onu okuduktan sonra gerçekleri teker teker öğrenmişti. En yakın arkadaşı tarafından bir büyüye maruz kalmıştı. Bu kıza çok güveniyordu Beril başta konduramasa da bir zaman sonra düşündükçe Sıla’nın yaptığını anladı. Bu durumdan kurtarılması çok zordu ya onlardan olacak, ya kurtulacak ya da ölecekti. Zorlu dönem onun avuçları arasındaydı. Şu an sadece en yakın arkadaşı sandığı Sıla’yı bulmalıydı kurtulması ona bağlıydı. Her şey Sıla’ya bağlı bir hale gelmişti. Beril düzele bilecek miydi?

 

Dabbe serisinin en iyi filmleri arasında olan ve Hasan KARACADAĞ’ın en korkunç filmin bu olacak dediği Dabbe 7 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin 6. serisi olan Dabbe 6 izle filmini de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Dabbe 7 izle El-Nazar 2019 Sansürsüz Full Hd izle – Tek Parça Korku Filmleri "
  1. elif_ceylan59 14 Aralık 2018, 10:36 -

    Dabbe 7 bakalım nasıl olacak. Çıkar çıkmaz koy admin

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.