Dağ 2 Tek Parça 720p izle – 2016 Askeri Operasyon Devam Filmi

27-08-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Dağ 2 Tek Parça 720p izle – 2016 Askeri Operasyon Devam Filmi
8.567 defa izlendi

İlk filminin devam filmi olan ve bu sefer arama kurtarma timine alınan Mesut ve Hasan’ın bir gazeteciyi kurtarmak için yaptıkları tehlikeli operasyonun konu alındığı Dağ 2 tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Dağ 2 izle adlı film sinemalar da 5.2782.583 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Dağ 2 full bedava 2016 izle

 

Dağ 2 sansürsüz izle adlı efsanevi filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Mesut ve Hasan aradan geçen 6 yıl içerisinde son derece sıkı arkadaş olmuş ve birbirlerine sırtlarını dayamaları gerektiğini anlamış iki Türk askeridir. Bulundukları birlikte Arama Kurtarma timine alınan bu iki asker, kendilerine verilen emirleri tam olarak yerine getirdiklerinden dolayı TSK’nın gözde askerleri arasına girmişlerdir. Aralarında olan arkadaşlık bağı sayesinde her operasyondan başarıyla çıkan bu uzman askerlere gece gelen bir emir sonrasında yeniden macera yolu gözükecektir. Gelen emirde kaçırılan bir gazetecinin teröristlerin elinden sağ salim alınarak ülkeye getirilmesi gerektiği yazmaktadır. Gazeteci Buse Balaban hakkında araştırmalar yapan Mesut ve Hasan sonunda birlikteki komutanların da izinlerini alarak gitmeleri gereken Kuzey Irak bölgesine doğru yola çıkarlar. Gittikleri bölgede sadece teröristler ile değil halk ile de sıkıntı yaşayacaklarını düşündüren konu ise, bölgedeki halkın teröristlere son derece destek veriyor olmasıdır. Bir halkın kendisine zulüm eden insanları nasıl savunduklarına anlam veremeyen iki kahraman asker, sonunda Kuzey Irak semalarına girerler. Fakat gittikleri köyde kızla ilgili hiç bir bilgi bulamayan bu iki asker ve yanlarında bulunan 5 adamları, köy muhtarının gece evine girerek teröristlerin kızı nereye götürdüklerini öğrenirler. Kuzey Irak’ın en büyük terör merkezi olan Cudi dağında olduğunu öğrendiklerinde ise yapacakları işin hiç kolay olmayacağını anlarlar. Zamanında Türkiye’nin tüm gücü ile bitiremediği bu dağda başarılı olmak iki asker için büyük bir mucize olacaktır. Amaçları terörü bitirmek olmayan ve kızı sağ salim kurtararak memleketlerine dönmek isteyen bu 7 askerin hayatlarının en büyük operasyonlarını yaşayacaklardır. Askerlerin en büyük acısı ise başlarında gelen komutanların şehit edilmesi olacaktır.

 

2016 yılında vizyona giren ve askeri filmler arasında en güzel film seçilen, aynı zaman da bir çok ödül kazanmış olan Dağ 2 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin ilk serisi olan Dağ 1 filmini de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Dağ 2 Tek Parça 720p izle – 2016 Askeri Operasyon Devam Filmi "
 1. Ser 28 Ağustos 2018, 20:11 -

  Haitka bir film

 2. RGobeksiz 7 Eylül 2018, 14:50 -

  Dağ 2 filmini izlemeyen Türk gözüme gözükmesin.

 3. dağcı 23 Eylül 2018, 17:48 -

  3 gün de 3 defa izledim. Öylesine inanılmaz öylesine etkileyici. Özellikle Cuneyt arkın’ın oğlunun sahneleri beni çok duygulandırdı. Okuduğu şiir çok güzelmiş. Kesinkikle izleyin derim. İzlemeyen çok ama çok şey kaybeder. Türklerin son yıllarda çektiği en iyi yerli yapım bu bence.

 4. melihcan 23 Eylül 2018, 17:50 -

  Sinemada da izledim geldim burada da izledim. beni en çok etkileyen bu film de yasananların gerçek olduğunu bilmem. Bunu yasayan binlerce genç var. Allah sehitlerimize tekrar rahmet eylesin. Bu film de onların hatırasına çok güzel saygı durusunda bulunmuş. Sitedeki admine de tesekkürler, bu filmi bizle paylastığı için.

 5. Nazlı 16 Kasım 2018, 01:23 -

  Emeğinize sağlık harika bir film

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.