Sporbet

Damascus Cover Türkçe Dublaj izle – Oyuncu Jhon Hurt Filmi 2018

12-08-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Damascus Cover Türkçe Dublaj izle – Oyuncu Jhon Hurt Filmi 2018
2.032 defa izlendi

Suriye’deki gizli görevini bir kadın yüzünden unutan ajanın hikayesinin anlatıldığı Damascus Cover Türkçe dublaj izle adlı film sinemalar da 5.278.283 kişi tarafından izlenmiştir. Damascus Cover izle filmi yapımcıların açıklamalarına göre sinemalar da beyaz perde karşısında 65.283.459 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Damascus Cover tek part izle

 

Damascus Cover tek parça izle adlı casus filminin konusundan sizler için kısaca bahsedecek olursak, Suriye’de yaşanan savaş olaylarından dolayı rahatsız olan Amerika Hükümeti, buraya en iyi casuslarından birisi olan Ferdy adlı ajanını gönderir. Bu Ajanın amacı, Rusya ile Suriye arasındaki ilişki durumlarını tespit ederek devamlı olarak Amerika’ya bilgi vermektir. Hemen hazırlıklarını yapan Ferdy yeni görevi için doğruca Suriye’ye gider. Burada en yakın bağlantılarını kullanarak Esad rejiminin yanına kadar giren bu adam, kendisini Suriye dostu olarak tanıtır ve özel toplantılara kadar girmeye başlar. Fakat bir gün alışveriş için dışarıya çıktığı sırada çarşıda karşılaştığı bir kadına deli gibi aşık olur. Gizlice yakalanmadan kadını takip eden bu adam, sonunda evini öğrenir ve oradan ayrılır. Ertesi gün ise kadının evine giderek ailesi ile tanışmak istediğinde beklemediği bir tepki alır. Fakat adamı ilk görüşte beğenen kız, ailesine markete gidiyorum diyerek evden çıkar ve adamın peşinden gider. Adam ile aralarında büyük bir aşk başladığında ise Ferdy Suriye’ye ne için geldiğini unutacak kadar aşk sarhoşu olur. Bir süre boyunca ajanlarından haber alamayan Amerika Hükümeti sonunda adama ulaştığında aşık olduğunu anladıklarında hemen ülkeye geri çağıracaklardır. Fakat devltinin bu isteğini geri çeviren adam buradaki işini bitireceğini söyler. Aslında oradan ayrılmak istememesinin tek sebebi aşık olduğu kadındır. Kadından ayrılma fikri bile adamı deliye çevirecektir. Fakat bu aşk sonunda başına büyük bir felaket açacaktır. Adamın gerçek kimliği ortaya çıktığında devletin askerleri ve polisleri tarafından her yerde aranmaya başlanır. Kız arkadaşını da alarak Amerika’ya geri dönmek isteyen Ferdy için bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Kız arkadaşının da bir ajan olduğunu öğrendiğinde ise hayatında bir çok şeyin yalan olduğunu anlaması uzun sürmeyecektir.

 

Ajanların aşklarına yenik düşerek devletlerini nasıl riske attıklarını insanlara bilgilendiren Damascus Cover full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Hunter Killer adlı filmimizi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Damascus Cover Türkçe Dublaj izle – Oyuncu Jhon Hurt Filmi 2018 "
  1. paul14852940 15 Mart 2019, 00:04 -

    Seviyorum bu tarz filmleri. Her zaman çok kral oldular.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.