Sporbet

Deccal 3 sansürsüz full hd izle 2019 yerli en korkunç film

02-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Deccal 3 sansürsüz full hd izle 2019 yerli en korkunç film
1.568 defa izlendi

2019 yılının en korkunç yerli film olması beklenen ve müslümanlar arasında en büyük kıyamet alametlerinden bir tanesi olarak gösterilen yaratığın yaptıklarının konu olarak ele alındığı Deccal 3 sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Deccal 3 izle adlı film sinemalar da 4.745.858 kişi tarafından izlenerek rekorları alt üst etmiştir.

Deccal 3 kıyamet filmi 2019 izle

Deccal 3 tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Evli bir adamla aşk yaşayan Hale’nin başına gelenleri anlatmaktadır. Hale hayatının aşkını bulmayı bekleyen genç bir kadındır. Küçük yaşta annesinin babasının yanından ayrılıp kendisini iş hayatına atmıştır ve zamanla kademe kademe yükselmeyi başarmıştır. Zaman geçtikte patronu ile arasında büyük ve etkileyici bir bağ oluşmaya başlar. Bu bağ sonucunda Hale patronuna aşık olduğunu hisseder ancak adamın evli olması işleri değiştirir. Her hangi bir şekilde birleşmeyeceğini bilen Hale aşkını dindirmeye çalışır ancak başarılı olamaz. Tek istediği sevdiği adamla birlikte güzel bir hayat kurmaktır. Bir zaman sonra hamile olduğunu öğrenen genç kadın ne yapacağını bilemez. Sevdiği adamın bu çocuğu istemediğini düşünerek çocuğu aldırmaya karar verir. Ancak düşünceleri yanlış yolda ilerlemiştir. Zaman geçtiğinde genç kadın bebeği aldıramadığını anlar ve bebeği dünyaya getirmeye karar verir. Sevdiği adam ise onu güzel bir yere yerleştirir. Ancak genç kadın doğaüstü varlıklar tarafından rahatsız edilmeye başlar. Bunun sebebini bilemez ve bir hocaya gitmeye karar verir. Bu doğaüstü varlıkların obu rahatsız etme sebebi karnındaki bebektir. Karnındaki bebek dünyaya gelecek deccaldır.

Son zamanlar da yapılan korku filmlerinden başka olarak büyük bir katliamı konu alan Deccal 3 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca İfrit 2019 full hd izle adlı filmi de sitemizden korku ile izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.