Sporbet

Demon Eye 2019 İngiltere korku filmi Türkçe dublaj izle

24-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Demon Eye 2019 İngiltere korku filmi Türkçe dublaj izle
1.696 defa izlendi

Babasının ölümü sonrasında şüpheli ölümü aydınlatmak için yola koyulan bir kadının korku dolu olaylarını beyaz perdeye aktaran Demon Eye Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 16.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Demon Eye izle adlı film sinemalar da 54.789.925 kişi tarafından izlenmiştir.

Demon Eye full hd 1080p izle

Demon Eye tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, babası esrarengiz bir şekilde ölmüştür ve kadın ise babasına aşırı derecede düşkün olduğu için yerle bir olmuştur. Kadın bir türlü kendini nasıl toparlayacağını bilmemektedir. İlk başlarda neler olduğunu hala anlayamamış ve babasının ölümü ona bir rüya daha doğrusu kabus gibi gelmektedir. Kadın zaman geçtikçe babasının öldüğünü istemesede kabullenmekten başka bir çaresinin olmadığının farkına varmıştır ve bu yüzden de kadın için artık çok uzun bir yol başlamıştır o ise bu yolda nasıl doğru bir şekilde çıkacağını düşünmektedir. Ama yinede babasına olan düşkünlüğünden ötürüde bunu yapamayacağını düşünmektedir. Babasına aşırısıyla düşkün olduğu için kafasına dolmaya başlamıştır zamanla yavaş yavaş. Babası köyde yaşadığı içinde babasının evine gitmeye karar verir bir zaman sonra. Hem onun esrarengiz ölümü ile ilgili belki bir kaç şey bulabileceğini düşünmektedir hemde babasından kalan şeyleri inceleyecektir. Köy evine çıkmadan önce orada ne kadar kalacağınıda bilmediği için ufak tefek şeyler almış ve birazda alışveriş yaparak yola koyulmuştur. Eve geldiği zaman babasıyla ilgili bazı şeyler bulur ve onlara incelemeye başlar. Babasını hatırlatıcak şeylerde olduğu için hatıraları canlanır ve biraz daha içten içe duygulanır. Evde belki babasının ölümüyle ilgili bir şeyler bulabilirim düşüncesiyle her yeri aramaya başlar ve en sonunda büyücükle alakalı lanetli bir muska bulur. Önce ne olduğunu anlamasada biraz inceledikten sonra ne olduğunu fark eder. Zamanla muskanın da karanlık güçleri olduğunu anlayınca kadın en büyük dileğini yerine getirmek ister ve bu sebeplede muskayı kullanmayı düşünür. Ama muskayı kullandığı zaman ona musallat olacak iki ölümcül iblislede tanışacağı gerçeğinden kaçamamıştır.

2019 yapımı İngiliz korku filmi olarak karşımıza çıkan ve ülkemizde korku filmi sevenler tarafından oldukça sevilen Demon Eye full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Lanetli Gözyaşları izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.