Den Skyldige Türkçe Dublaj Full izle – Danimarka Gerilim Filmleri 2018

07-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Den Skyldige Türkçe Dublaj Full izle – Danimarka Gerilim Filmleri 2018
2.652 defa izlendi

2018 yılında vizyona giren ve bir polisin aldığı telefon sonrasında hayatının bir anda değişmesine neden olan olayları beyaz perdeye aktaran Den Skyldige Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Den Skyldige izle adlı film sinemalar da 4.374.853 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Den Skyldige full tek part izle

 

Den Skyldige full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Den Skyldige adındaki bir polis memuru bağlı olduğu karakolun en başarılı polislerinden birr tanesidir. Fakat suçlulara karşı hiç bir zaman müsamma göstermeyen bu adam, yakaladığı her suçluya şiddet uyguladığından dolayı her seferin de başını derde sokar. Müdürü her defasında bu polisi uyarmasına rağmen insanlara zarar veren suçlulardan haz etmediğini ve ne olursa olsun sinirlerine hakim olamadığını söylemesi müdürün elini kolunu bağlar. En son çıktığı bir operasyon da yine bir suçluyu durdurmak için arabası ile çarpan Den Skyldige, hakkında başlatılan yasal işlem sonrasın da rütbesi ve görevi düşürülerek aynı karakol da telefonlara bakan bir polis memuru haline gelir. Hayatı karakola gelen şikayet ihbarlarını alarak arkadaşlarına iletmek olan bu adam hayatının en sıkıcı zamanlarını polis istasyonuna tıkılmış bir şekilde geçirmektedir. Fakat bir gün polis istasyonuna gelecek bir telefon sonrasın da bu polis memurunun da hayatı baştan sona değişecektir. Öğle yemeğinden sonra bir kadının istasyonu araması ve kaçırıldığını telaşlı bir şekilde polise söylemesi, bunun ardından telefon hattının birden kesilmesi ile birlikte Den Skyldige en yakın polis arkadaşlarını bu göreve yönlendirir. Kısa süre de telefonun nereden geldiğini bulan polisler aramanın yapıldığı yere gittikleri zaman oranın tamamen boşaltıldığını görürler. Zaman geçtikçe kadının hayatının daha da tehlikeye girdiğini bilen polis memurları sonunda araların da en tecrübeli olan Den Skyldige’i görevin başına getirecek ve kadını bulmasını isteyeceklerdir. Aylar sonra adeta aç bir pitbull gibi sokaklara çıkacak olan bu polis memuru ise telefon da sesini duyduğu kadını bulmak için tüm tecrübesini kullanacaktır.

 

Bir polis memurunun insanların hayatını kendi hayatından öne koyduğu ve başını nasıl belalara soktuğunu beyaz perdeye aktaran Den Skyldige tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Küçük Bir Rica adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Den Skyldige Türkçe Dublaj Full izle – Danimarka Gerilim Filmleri 2018 "
  1. JorgensenFlinke 7 Nisan 2019, 00:33 -

    Evet Den Skyldige gerçekten çok ilginç bir korku filmi

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.