Sporbet

Doktor Civanım Full Hd izle 1982 Kemal Sunal Komil Filmler

30-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Doktor Civanım Full Hd izle 1982 Kemal Sunal Komil Filmler
751 defa izlendi

Kemal Sunal’ın kendisini doktor olarak tanıttığı bir kasaba da aşık olduğu kadını elde etmek için yaşadığı maceraları konu alan Doktor Civanım full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Doktor Civanım izle adlı film sinemalar da 1.674.894 kişi tarafından izlenmiştir.

Doktor Civanım 1080p izle

Usta komedyenin son filmlerinden olan Doktor Civanım tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Kemal yıllar önce yaşadığı köyden şehre taşınmak ister. Ailesi başta bu duruma karşı çıkasada oğullarının güzel bir geleceğe sahip olması için onu İstanbul’a yollarlar. Kemal İstanbul’da bir hastanede hademelik yapar. Orada doktorlardan kaptığı bir kaç numara sayesinde bazı şeylerde bilgi sahibi olur. Kemal bir gün köyüne dönmeye karar verir. Döndüğü köyünde sanki hiç bir şey eskisi gibi değildir. Ailesi onu İstanbul’da okuyor sanmaktadır. Ancak Kemal okumamış hep çalışmıştır. Ailesi ise onun ne işle meşgul olduğunu merak eder. Ailesine doktor oldum diye bir yalan atıverir. Bütün köy halkı Kemal’in bir doktor olduğuna inanır. Kemal hastanede öğrendiği bir kaç şey sonucunda insanları muayene eder. Her şey daha çok sıcaktır. İnsanlar Kemal’e saygı duyup önünde ceket dahi iliklemektedir. Bu köyden okumuş olarak çıkan tek kişinin Kemal olduğunu düşünmektedirler. Ancak her şey bir yalandan ibarettir. Köy halkı ve aileside bu yalana inanırlar. Kemal beklenmedik bir şekilde köy ağasının kızına aşık olur. Bu aşkı hesaba katmayan Kemal ne yapacağını bilemez. Sümbül’e aşık olan Kemal aşkına karşılık alır. Evliliğe doğru ilerleyen bu iki çift mutluluk içindedir. Ancak Kemal bu mutluluk yüzünden yalanını unutmaya başlar. Taki gerçekler gün yüzüne çıkana kadar. Kemal’in doktor olmadığını öğrenen köy halkı onu köyden postalamak için elinden geleni yapmıştır. Ancak Kemal direnmiş ve köyde kalmayı başarmıştır. Köyde kalma sebebi ise Sümbül’dür. Ancak Sümbül onu terk etmiştir. Ancak Kemal pes etmeyerek onu tekrardan kazanmaya çalışır. Sümbül’ün babası ise kızını vermemeye yeminlidir. Sümbül, Kemal’e deli divane aşık olsada yapabileceği hiç bir şeyi yoktur. Bu zamana kadar hiç babasına karşı gelmemiştir. Ancak aşkı yüzünden karşı gelmeyi göze alarak Kemal’e kaçar. Babası ise kızına çok düşkün olduğu için Kemal’i damadı olarak kabul eder.

Her ne kadar doktor olmasa da kasaba halkının sağlığı için çabalayan sahte doktorun hayatının beyaz perdeye aktarıldığı Doktor Civanım sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dokunmayın Şabanıma izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Doktor Civanım Full Hd izle 1982 Kemal Sunal Komil Filmler "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.