Dokunma Bana Tek Parça izle – 2018 Dramatik Hastalık Filmleri

30-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Dokunma Bana Tek Parça izle – 2018 Dramatik Hastalık Filmleri
2.623 defa izlendi

Hastalıklarından dolayı tüm duyguları öldü zannedilen insanların aşk gibi bir duyguya karşı koyamamasını konu alan Dokunma Bana tek parça izle adlı film sinemalar da 5.236.382 insan tarafından izlenerek oldukça yoğun ilgi görmüştür. Dokunma Bana izle adlı film yapımcılarının açıklamalarına göre 6.000.000 dolar harcanarak hazırlanmıştır.

 

Dokunma Bana full tek part izle

 

Dokunma Bana Türkçe dublaj izle filminin konusunu siz değerli izleyicilerimiz için kısaca ele alacak olursak, Birbirlerine hem çok yakın olmak isteyip, hem de çok uzak olan Laura, Tómas ve Christian’ın hikayesini anlatmaktadır. Akıl sorunları olan bu üç kişi aynı gün hastaneye yatırılır. Yıllarca aynı odada yaşayıp birbirleriyle hiç bir şekilde konuşmazlar. Hastanede ki doktorlar tarafından deney olarak kullanılan bu üç kişi aldığı ilaçlar yüzünden kendilerini kaybederler. Hayatlarının her zaman zorlu döneminden geçmiş Laura, Tómas ve Christian’ın akıl sorunları olmasa bile onlara verilen ilaçlarla delirtilmişlerdir. Artık ilaçları gizli gizli içmekten vazgeçen bu üç kişi yavaş yavaş kendilerine gelirler. Tek amaçları özgürlüğüne kavuşup buradan kurtulabilmektir. Aynı odada yaşayıp bunca zaman boyunca birbirlerine hiç bir şekilde dokunmamışlardır. Her şey onlar için çok zordur. Onları buraya hapis eden insanlardan kurtulup bir kuş gibi özgür olmak istiyorlardır. Bir zaman geldiğinde Tomas, Christian’a dokunmayı başarır. Birbirlerine dokunduklarını gören doktorlar bir şeylerin ters gittiğini farkına varırlar. Hastaları bağlayarak ilaçları zorla içirmeye çalımaktadırlar. Ancak Laura, Tómas ve Christian daha fazla onlara izin vermeyip dediklerini yapmazlar. Bu durum yüzünden doktorlar elektroşop verme kararı alırlar. Laura, Tómas ve Christian’ın üzerinde deney yapan doktorlar onları tekrar eskisi gibi yapmayı başarır. Bu üç hasta kendilerini sonsuza kadar bu çukurun içinde bulurlar. Touch Me Not (Dokunma Bana) bize yakınlığın aslında çok uzakken de olabileceğini, sevginin her zaman koşulsuz şartsız birbirlerine dokunamadan konuşamadan da devam edebileceğini anlatmaktadır. İnsanlar aşk konusunu ve sevgi konusunu temas zannederler iken burada akıl hastası olan insanlar bu sevgi birbirlerine dokunmadan göstereceklerdir.

 

Hasta insanların hasta insanlar ile ilgilendikleri ve onlara karşı aşk besledikleri konusunu ele alan Dokunma Bana full hd izle filmi sitemize full hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmimize benzer bir film daha izlemek isterseniz Sevgili Komşum adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Dokunma Bana Tek Parça izle – 2018 Dramatik Hastalık Filmleri "
  1. pontos35 4 Aralık 2018, 11:33 -

    İsme bak ya. Şarkı adı gibi film mi olur. Dokunma Bana full tek part izle 😀 Bu nedir arkadaş.

  2. OzlemBerfinAbul 13 Nisan 2019, 16:31 -

    Hastalara yapılan tacizleri konu alıyor. Dokunma Bana filmini izledikten sonra hiç bir hastanızı yalnız hastahane de bırakmayacaksınız.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.