Düğün Haftası Türkçe Dublaj Full izle – 2018 Gelin ve Baba Filmleri

03-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Düğün Haftası Türkçe Dublaj Full izle – 2018 Gelin ve Baba Filmleri
1.796 defa izlendi

2018 yılının en güzel komedi filmleri arasında yer alan ve iki farklı görüşte olan babanın çocuklarının düğün arifesinde yaşadıkları komedi olayların ele alındığı Düğün Haftası tek parça izle adlı filmin bütçesi 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapımcıların açıklamalarına gören Düğün Haftası izle adlı film sinemalar da 5.893.683 insan tarafından izlenmiştir.

 

Düğün Haftası 2018 komedi filmi izle

 

Filmin konusunu siz değerli izleyicilerimiz için kısa da olsa ele almak istiyorum. Düğün Haftası Türkçe dublaj izle filminde, evlilik kararı alan iki gencin babalarından kız tarafı delikanlı ile kızının evlenmesini istemez. Aileler arasında kültür farkı olduğuna inanan bu baba kızını delikanlıdan ayırmak için elinden geleni yapar, fakat erkek tarafının babası ise çok yakıştıklarını ve ne olursa olsun bu evliliğin olması için elinden geleni yapacağını söyler. Kız tarafının çabaları boşa çıkınca ve düğüne bir hafta kala prova zamanı gelince iki babanın provalar için bir araya gelmesi gerekir. Düğün Haftası 720p izle adlı filmin komedi dolu olayları da tam bu andan sonra başlamaktadır. Düğünlüklerini giyerek önce düğün salonu sonra sırası ile nikah şekerci, davetiyeci, balayı oteli ve şahitlerin tek tek gezildiği günde zıt görüşlerinden dolayı birbirinden komik olaylara imza atacaklardır. Her gittikleri alanda farklı isteklerden dolayı tartışma yaşayan bu iki baba çareyi aralarında küçük bir oyun oynayarak ve kazananın dediği olur tarzında bir yöntem bulurlar. Bu olaylardan sonra düğün günü gelip çattığında ise hiç bir problem yaşamak istemeyen gelin ve damat, problemlerin ardı ardına gelmesinden sonra büyük hayal kırıklığı yaşayacaklardır. Her şeye rağmen son ana kadar pes etmeyen bu iki çiftin düğünün sonudna çok büyük bir sürpriz bekleyecektir.

 

İki babanın kıyasıya çekişme içerisinde olduğu ve düğünü bile zora soktukları olayların yaşandığı Düğün Haftası tek part izle adlı film sitemize hd kalite de ve bedava izlemeniz için eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Engelleyiciler izle adlı filmimizi de seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Düğün Haftası Türkçe Dublaj Full izle – 2018 Gelin ve Baba Filmleri "
  1. buddaella 4 Mart 2019, 11:13 -

    Düğün hatfasında sadece kaynanalar değil pederler de zor durumlar yaşar

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.