Sporbet

Dumbo 2019 tek parça izle fantastik sirk konulu ABD filmleri

17-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Dumbo 2019 tek parça izle fantastik sirk konulu ABD filmleri
1.216 defa izlendi

Yıllar önce çizgi filmi yapılan ve şu anda film olarak sinemalar da yer alan bir filin sirk hayatının beyaz perdeye aktarıldığı Dumbo tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Dumbo izle adlı film sinemalar da 5.647.893 kişi tarafından izlenmiştir.

Dumbo 1080p hd izle

Dumbo Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Max Medici büyük bir sirk sahibidir ve herkesin tanıyıp sirkine gittiği kişidir. Max sürekli olarak her yerde sirkler açmaktadır ve bu sirklerde herkesin ilgisini çekerek herkesi kendine toplayıp bir çok gösteri sergilemektedir. Profesyonel kişilerle beraber hayvanların ortak noktalarını bulup ikisinide beraber uyum içinde götürtmeye çalışırlar. Max hayvanlara karşı eziyet etmeden onları eğitmeye çalışıp bakımlarıyla sürekli olarak ilgilenmektedir. Her sirk sonrasında herkesi toplayıp sürekli olarak güzel bir şekilde konuşmalar yaptıkça herkesinde gönlünü bir şekilde feth etmeyi başarabilmiştir. Max için sirk demek hayatının tamamını kapsayan bir şeydir ve sirk olmadığı zaman Max kendini tamamen hayattan soyutlanmış ve yaşamıyormuş gibi hissediyordur. Yine bir gün sirk gösterileri yapılırken yavru Fil Dumbo’nun büyük kulakları sebebiyle herkese alay konusu olması sebebiyle, eski yıldız Holt Farrier ve çocukları Mily ile Joe’yu yavru Fil Dumbo ile ilgilenmesi için görevlendirmiştir ve ona iyi bakılmasını istemiştir. Çocuklar, Dumbo ile ilgilendikçe aralarında bir bağ kurarlar ve Dumbo ise bu çocukların ona çok samimi ve içten davrandığını iç güdüleriyle hissederek ikisinede hiçbir zaman zarar verecek ve yaralayabilecek bir harekette bulunmamaya çalışır. Çocukla, Dumbo ile bayağı bir zaman geçirdikten sonra çok olağanüstü bir şeyin farkına varmışlardır ve ilk başlarda buna inanamamışlardır. Dumbo’nun kulakları olduğundan daha büyüktür ve bunun sebebini ise Dumbo büyük kulakları sayesinde uçtuğu zaman fark edebilmişlerdir. Çocuklar bu durum yüzünden çok fazla şaşırmışlardır ve neler olduğunu anlayamamışlardır ama bunu kendinden büyüklere yani Max ile eski yıldız olan Holt Farrier’e anlatmaları gerektiğini biliyorlardır. Dumbo’nun bu özel yeteneğini herkese açarak sirk daha fazla bir ilgi toplamaya başlamıştır.

Bir filin sirkte yaşadığı dramatik ve komik olayların sinemalar da beyaz perdeye yansıtıldığı Dumbo full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Güzel Oğlum 2019 izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.