Sporbet

Düşler Ülkesi 2004 Tek Parça izle İngiltere ABD Biyografi Filmleri

27-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Düşler Ülkesi 2004 Tek Parça izle İngiltere ABD Biyografi Filmleri
654 defa izlendi

Son derece aşık olduğu karısından bir anda soğuyan ve hayallerinin peşinden gitmeye karar veren bir adamın hikayesini konu alan Düşler Ülkesi tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Düşler Ülkesi izle adlı film sinemalar da 1.737.964 kişi tarafından izlenmiştir.

Düşler Ülkesi tek parça full 1080p seyret

Harika bir film olarak karşımıza çıkan Düşler Ülkesi Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Karısıyla arası pek iyi olmayan Barrie aile içinde büyük sıkıntılar çekmektedir. Karısıyla birlikte ne kadar severek evlenselerde aralarında ki soğukluk ve mesafe hiç bir zaman durulmamıştır. Barrie bu durumdan şikayetçi olsada yapabileceği hiç bir şey yoktur. Karısına deli gibi aşık olan bir adam nasıl olurda bir anda soğur ve ona olan hislerini bitirir. Barrie ise bitirmiştir artık onun için ne var ne yoksa çocuklarıdır. Karısından çocukları için ayrılmaz. Ancak aralarında ki buzlar ise hiç bir zaman son bulmaz. Son bulması içinde hiç bir çaba sarfetmezler. Barrie bir gün evi terketme kararı alır. Ancak çocuklarının onun gitmesini istemediğini anlayarak gitmekten vazgeçer. Her şeyin düzemesi için Barrie bu aileyle yakınlık kurmaya başlar. Ancak bütün aile bireyleri bu yakınlığa karşı çıkar. Barrie ise bu duruma son vermeden bir çaba içinde her şeyi düzeltmek ister. Aynı şekilde Davies ailesinde ki büyükanne Emma Du Maurier’de bu yakınlığa karşı çıkmaktadır. Ailenin baş kahramanı olan bu kadın nederse her zaman o olur. Barrie’nin artık elinden hiç bir şey gelmez. Katlanmak zorunda olduğu bu aileye yakın olmasada onlarla aynı evde yaşamak zorundadır. Barrie artık sadece çocuklarıyla konuşup onlarla ilgilenir. Onlarla oyunlar oynayıp onlara derdini anlatan baba her şeyi onlarla birlikte unutur. Çünkü çocukları onun her şeyidir. Evde olaylar karışır ve genç adamın istemendiği yönünde söyleyişler ortaya çıkar. Barrie bu durumda ne yapacağını bilemeyerek o hırsla evi terkeder. Uzun süredir çocuklarını göremez ve özlem dolu bir şekilde onların yolunu gözler. Ancak eşi ve eşinin ailesi bu durum karşısında sadece susar ve çocuklarını Barrie’ye göstermez. Barrie ise çocuklarını görmek için elinden ne geliyorsa yapmaya hazırdır.

Karısından soğuduktan sonra terk edilen ve çocuğu ile birlikte baş başa kalan pişman bir adamın hayatını beyaz perdeye taşıyan Düşler Ülkesi full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Büyük Balık izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.