Sporbet

Düşüş 2006 Tek Parça izle Hint ABD Fantastik Filmleri

19-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Düşüş 2006 Tek Parça izle Hint ABD Fantastik Filmleri
590 defa izlendi

Sakat bir adam ile küçük bir kızın aynı hastahane de yaşadıkları büyük aşkı anlatan Düşüş tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 12.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Düşüş izle adlı film sinemalar da 1.657.222 kişi tarafından izlenmiştir.

Düşüş 1080p full izle

Garip iki insanın aşk hayatını anlatan Düşüş Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize ksıaca bahsetmemiz gerekirse, Sakat bir adam ve küçük bir kızın hastane de yaşadıkları akıl almaz olağan üstü bir aşk hikayesini anlatmaktadır. Filmde bir gün küçük kızın şans eseri sakat adama rastgelmesi sonucunda onunla tanışır ve konuşmaya başlarlar. Adamın çok fazla acı çektiğini görür ve bunun hakkında onunla konuşarak da kendini bilgilendirmeye çalışır. Adam kızın onunla konuşması sonucunda biraz daha içinin rahatladığını hisseder ve düzenli olarak ona gelip onunla konuşmasını söyler. Kız bunu kabul ederek oradan uzaklaşır ama adamın o halde ki durumu hiçbir türlü aklından çıkmamaktadır. Neden böyle olduğunu, adamın ne zaman düzeleceğini sürekli olarak merak etmektedir. Adamın bir gün sonra yine yanına gitmeye karar verir ve adam da onu beklemektedir. Yine beraber biraz muhabbet edip konuştuktan sonra kız tekrardan gider. Günleri böyle geçmektedir ve kızın da artık ilgilenebileceği şeyler konuşmak zorunda kalmışlardır. Sürekli aynı şeyleri farklı farklı şekillerde konuşarak konuşulabilecek konu potansiyeli kalmamıştır çünkü. Bu durum ikisi de rahatsız etmeye başlayacaktır farkındadırlar ve bu yüzden beraber bir şeyler konuşabilecekleri bir masal uydurmaya çalışırlar. Bu masal hem ikisinin beraber uydurduğu hemde zaman geçirecek ve onları eğlendirebilecek bir masal olması gerekmektedir. Bunun üzerine düşünceler üretmeye başlarlar. Bu kolay olmasa da kendilerine özgün bir masal kurmaları gerekmektedir. Bu masalın ikisi de çok güzel olmasını istemektedir ve ona göre düşünce içinde olmaları gerekmektedir. Bu masal hem ikisinin de çok seveceği bir masal hem de diğer bilindik masallara göre biraz daha farklı olması gerektiği açısından iyi bir şeyler düşünüp en iyisini vermeye çalışmaktadırlar aslında. Güzel olmasa daha sonra başka bir masal uydurabilecekleri kolay bir şey olsa da beraber ilk uydurma masalları olduğundan güzel bir şey olsun istiyorlardır. Durum böyle iken beraber beraber düşünürken en sonunda bir şey bulabilmişlerdir. Masalları intikam peşinde olan 5 kahramanı anlatmaktadır. Bunlardan birisi Afrikalı kaçak bir köle, Hinli bir mistik, İtalyan bir anarşist ve bir doğal bilimcidir. Bunlar ıssız bir adaya sürgün edilmektedir. Bu 5 kahramanın birbirinin farklı hayatından ortaya çıkan ve yollarının kesişmesi sonucu nelerin ortaya geldiğini ve nelerin ortaya geleceğini anlatır.

Son zamanların en ilginç aşk filmlerinden olan ve izleyicilerin son derece hoşuna giden Düşüş full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Vizontele izle adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.