Sporbet

Ecinni 2018 Yerli Korku Filmi Sansürsüz izle – Cim Temalı Baş Yapıtlar

24-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Ecinni 2018 Yerli Korku Filmi Sansürsüz izle – Cim Temalı Baş Yapıtlar
4.325 defa izlendi

Ülkemizde yapılan cin temalı filmlere eklenen ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilmese de son derece ilgi ile izleyenlerin de bulunduğu Ecinni sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Ecinni izle adlı film sinemalar da 4.237.659 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Ecinni 2018 full hd yerli korku filmi seyret

 

Ecinni tek parça izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Kadir adındaki bir üniversite öğrencisi hayatta en çok sevdiği olan kız kardeşini 7 yaşında iken kaybetmiştir. Bu kaybetme olayı bir ölüm sonucunda yaşanan bir olay değildir. Daha 7 yaşında iken okula giden ve bir daha okuldan dönemeyen bu küçük kızın ağabeyi olan Kadir, yaşadığı bu travma sonrasında hemen öteki alem canlıları olan cinler ile iletişim geçmiştir. O yıldan sonra devamlı cinler arasında iletişim olan bu delikanlı, onlardan bir çok şey öğrenmiştir. Yeri geldiğinde sınavlarında bile cinlerden yardım alarak üniversite kazanan ve hayatını son derece başarılı şekilde yönlendiren bu adam, bir gün üniversite öğretmeninin verdiği bir ödevi yerine getirme konusunda arkadaşlarından yardım ister. Öğretmeni tarafından kendisine verilen ödev ise 400 yıllık bir Osmanlı köyü olan ve halkın bir gece de terketmek zorunda kaldığı bu köy de kısa bir film çekerek köyün hakkında kendisine detaylı bilgiler vermesini ister. Bu durumu rahatlıkla yapabileceğini ve zaten hayatında maceraperest arkadaşlarının da olması ile rahatlıkla bu ödevi yaparak dersi geçeceğini düşünen Kadir, arkadaşlarını da yanına alarak yola çıkar. Fakat daha yola çıktıkları andan itibaren başlarına garip olayların gelmesi 5 arkadaşın da bu olayların neden yaşanıyor olmasını sorgulamamasından dolayı gerçeği görememelerine neden olur. Köye vardıkları gece hiç bir sorun yaşamayan bu genç öğrenciler ise köy de geçirecekleri 2. gece ile birlikte köye musallat olan cinlerin saldırılarına uğrayacaklardır. Bu durum karşısında çocukluğundan beri iletişimde olduğu cinlerin kendisine öğrettiği bazı olayları yaparak köyden arkadaşları ile birlikte sağ çıkma planları yapan Kadir’in oyununu ise hiç beklemediği bir sürpriz bozacaktır. Bu sürpriz Kadir’in kız kardeşi mi yoksa dost sandığı cinler mi ?

 

Ülkemiz de yapılan cin korku filmlerinin çok fazla tutulmasının ardından yapılan ve hemen beyaz perdeye sürülen Ecinni full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz The Turning izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Ecinni 2018 Yerli Korku Filmi Sansürsüz izle – Cim Temalı Baş Yapıtlar "
 1. slmfrkekz 11 Aralık 2018, 16:48 -

  Ecinni izle filmi en iyi filmdir.

 2. TutenErhan 11 Aralık 2018, 16:48 -

  Sinemalar da yayınlandı hemen burada çıktı. Ecinni tek parça izle filmi için teşekkürler.

 3. sercan 11 Ocak 2019, 00:51 -

  Ecinni sinemalara çıktığından beri rekor kırmış diyolar doğrumu

 4. Dezymen 7 Ağustos 2019, 17:30 -

  kardeşim bu siteylemi alakalı bilmiyorum ama her film var. Harika ya

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.