Sporbet

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya Tek Parça 2019 izle – Efsane Film Serisi

25-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya Tek Parça 2019 izle – Efsane Film Serisi
2.872 defa izlendi

Ülkemiz de yayınlandıktan sonra özellikle çocuklar tarafından oldukça fazla sevilen ve internet ortamında en fazla izlenen filmlerden olan ve 3. serisinin yayınlanacağı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya izle adlı film sinemalar da 3.785.897 kişi tarafından sadece ülkemiz de izlenmiştir.

 

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 izle

 

Bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Vikingler arasında yapılan en büyük olaylardan biri olan ve dünyanın ilk ejderha eğitmeninin Vikinglerden çıkması da Vikinglerin insanlar arasındaki saygınlığını arttırmıştır. Bunun nedeni ise insanlar ile ejderhalar arasında olan savaşın devamlı olarak insanlar tarafından kaybedilmesi ve dökülen kanlara Vikinglerin arasından çıkan ve ilk eğitmen olan Hicks adlı bir çocuğun ejderhanın bir tanesini eğiterek kendisine dost yaptıktan sonra ejderhalar ile insanların arasındaki savaşın son bulmasını sağlamıştır. Bu durum sonrasında Viking kralı tarafından insanlar ile ejderhalar arasında barışı sağlayan elçi olarak atanan bu delikanlı, en yakın dostu ejderha ile hayatını sürdürmeye ve diğer ejderhalar ile insanların arasındaki dostluk olaylarının sürdürülmesi için elinden geleni yapmaktadır. Hicks adlı bu çocuğun ejderhası ve en yakın arkadaşı olan Dişsiz ise kendi türünün tükendiğini ve hayatta kalan tek tür olduğunu düşünmektedir. Fakat bir gün arkadaşı ile birlikte göklerde süzülür iken bir anda kendi sesine benzeyen bir ses duyan Dişsiz, üzerindeki binicisi ve dostu olan Hicks’in lafını dinlemeden hemen sesin geldiği yere doğru uçmaya başlar. Ormanların derinliklerinde bir yere inen ve sesin daha da güçlendiğini anlayan Dişsiz ve Hicks, Dişsiz’in bir türünün daha olabileceğine inanmaya başlarlar. Hemen ormanın içerisin de sesin geldiği yeri aramaya başlayan bu ikili, Dişsiz’in siyah renkli bir türünü gördüklerinde oldukça mutlu olurlar. Fakat bu siyah türün Hicks’i görür görmez ona saldırmaya çalışması ve öldürecek hamleler yapması, Dişsiz’in ani hareketleri tarafından bertaraf edilir. Ne olduğunu bile anlamayacak olan Hicks ve Dişsiz kendilerini tanıtarak ona zarar vermeyeceklerini söylerler. Bu şekilde ejderhayı inandıran ikili geceyi onunla birlikte yaşadığı mağara da geçirirler. Siyah Dişsiz’in anlattıkları sonrasın da bir anda Dişsiz en yakın arkadaşı Hicks’e nefret ile bakmaya başlar. Bunun tek nedeni ise türlerinin insanlar tarafından yok edilmiş olmasıdır. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya Türkçe dublaj izle adlı animasyon filmin de artık işler çok karışacaktır. İki dostun arasının açılmasına ramak kalmıştır. Herk ikisi de kendi türlerini kurtarmak için ellerinden geleni yapmak ve en iyi kararları vermek zorundadırlar.

 

Son yılların en efsane animasyon filmlerinden olan ve çocuklar tarafından oldukça fazla izlenen ve hatta defalarca izlenen Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin ilk serisini izlemek isterseniz Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 izle filmini de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya Tek Parça 2019 izle – Efsane Film Serisi "
  1. birAsidi 11 Aralık 2018, 16:46 -

    Ben bu seriye bayılıyorum. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 izle çıkar çıkmaz izleyeceğim

  2. filmfulldhenet0 11 Aralık 2018, 16:46 -

    Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 tek parça izle filmini sabırsızlık ile bekliyorum

  3. sedaisthebest 11 Aralık 2018, 16:47 -

    Evlatlarım ile izlediğim en iyi animasyon filminin Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3. serisini beklemekteyim

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.