Sporbet

Elektrik Savaşları 2019 Türkçe dublaj izle tarihi filmler

15-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Elektrik Savaşları 2019 Türkçe dublaj izle tarihi filmler
393 defa izlendi

İki büyük bilim adam son zamanların en büyük buluşunu yaparak aralarında olan rekabeti tüm dünyaya duyurmaları ile film haline gelen Elektrik Savaşları Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.930.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Elektrik Savaşları izle adlı film sinemalar da 55.565.363 kişi tarafından izlenmiştir.

Elektrik Savaşları 2019 tek part izle

Elektrik Savaşları full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. 1880’lerin sonlarında Thomas Edison ile George Westinghouse arasındaki rekabeti konu olarak ele almaktadır. Bir icat peşine düşen bu ikili birlikte dünyanın en kullanılabilir icadını yapmak isterler. Ancak aralarında kimsenin anlam veremediği bir tartışma geçer ve yolları ayrılır. Thomas Edison ile George Westinghouse aralarındaki iş birliği bitmiş ve yerini rekabet almıştır. İkiside ortaya her hangi bir icat koyacak ve bu icadı kim başarılı yaparsa o en güçlü olacaktır. Çalışmalara başlayan ikili artık iki dosttan çok iki düşman olarak anılmaya başlamıştır. Aralarında geçen bu durum çok ciddi olmasada neden bu kadar düşmanca olduklarına dair kimsenin bir fikri yoktur. George, Thomas’a göre daha kindar ve nefret dolu bir yapıya sahiptir. Kıskançlığı ile Thomas’ın icadını son buldurucaktır. Bu icadıda sadece kendisi yaptığı için birinci olacaktır. İcadın bitmesine yakın bir zaman diliminde George, Thomas’ın icadını ortadan yok eder. Thomas yavaş yavaş George’den şüphelenmeye başlar. Asıl icadını farklı bir bölüme koyan Thomas, George’den bir hamle beklemektedir. Her şey ise beklediği gibi gelişir. George, Thomas’ın icadını çalarak onu yok eder. Yarışmada birinci olacağına emin olan George’nin düşüncesi bir anda yok olur çünkü Thomas’ın icadını görür. Yok ettiğini düşündüğü icadın aslında o olmadığını anlar ancak iş işten geçmiş ve Thomas birinci olmuştur.

2019 yılının en iyi filmleri arasında yer alan ve müyhiş bir biyografik film olan Elektrik Savaşları tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Black and Blue izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.