Sporbet

Elly Hakkında 2019 İran dram filmi Türkçe dublaj izle

18-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Elly Hakkında 2019 İran dram filmi Türkçe dublaj izle
863 defa izlendi

Uzun yıllar Almanya’da yaşadıktan sonra memleketine dönen ve göl kenarındaki tatili sırasında hayatının en korkunç zamanlarını geçiren bir kadının hayatını anlatan Elly Hakkında Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 İran parası olarak açıklanmıştır. Elly Hakkında izle adlı film sinemalar da 47.585.252 kişi tarafından izlenmiştir.

Elly Hakkında 1080p tek part izle

Elly Hakkında tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, üniversiteyi hep beraber okuduktan sonra Ahmed arkadaşlarından ayrılmış ve Almanya’ya yerleşmiştir. Ahmed, Almanya’da çok uzun bir süre yaşamıştır ve orada bir evlilik yapmıştır. İlk başlarda ne kadar mutlu bile olsa aslında zamanla sadece kör olduğunu ve evliliğinin sadece kullanma amaçlı olduğunu gördükten sonra en yakın zamanda bu kötü süren evliliğinden kurtulmak için bir yollar aramaya başlamıştır ve en sonunda bir şekilde eşinden ayrılıp kötü geçen evliliğinden kurtulabilmiştir. Bunun üzerine Ahmed biraz kafasını dinlemek ve birazda sakinleşmek için İran’ı ziyaret etmek istemektedir. Bu sırada üniversiteden eski arkadaşları ile irtibat halinde olan Ahmed onlara geleceğinden bahsettiği için üniversiteden eski arkadaşları Ahmed’in gelişi onuruna Hazar Gölü kıyısında hep birlikte geçirebilecekleri bir tatil planı yapmaya başlarlar. Bu tatili düzenlemek ise gruptaki kadınlardan biri olan neşeli Sepideh’in sorumluluğundadır. Sepideh tatili çok güzel bir şekilde ayarlamıştır. Sepideh’in ise kızının ana okulu öğretmeni olan Elly’ide bu tatile davet eder. Sepideh’in arkadaşlarının ise bundan haberi yoktur ve neler olucağını bilmiyorlardır. Ahmed kötü geçen evliliğinden sonra İran’lı bir kadınla yuva kurmak istemektedir ve Sepideh’in ise bundan haberi olduğu için Elly’ide bu tatile katmıştır. Ahmed bu isteğini gruptaki her arkadaşı da öğrendikten sonra yavaş yavaş hepsi Sepideh’in neden böyle bir şey yaptığını anlayabilmişlerdir. İlk 2 gün boyunca her şey çok güzel ve iyi bir şekilde ilerlemeye devam etmiştir ve her şey oldukça düzgündür. Bugünlerin böyle geçmeside herkesin hoşuna gidiyordur ve hepsi bir keyif içerisindedir. Ama birden bire Elly’in ortadan kaybolması ile beraber bir çok şey değişmeye başlayacaktır.

2019 yılının en iyi dramatik ve gerilim filmleri arasında gösterilen Elly Hakkında full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Arctic izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Elly Hakkında 2019 İran dram filmi Türkçe dublaj izle "
  1. tugrulbey05 31 Temmuz 2019, 16:14 -

    Elly Hakkında filmi Arap filmidir ve tavsiye etmem kötü yani

  2. ELLY_L1485 5 Ağustos 2019, 17:10 -

    Elly Hakkında diye bir iran filmi ve çok güzel

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.