Sporbet

Esaretin Bedeli 1994 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Ceza Evi Suç Filmleri

03-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Esaretin Bedeli 1994 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Ceza Evi Suç Filmleri
1.237 defa izlendi

1994 yılında vizyona giren ve sinemalar da yayınlandıktan sonra insanların bir anda yopun ilgisi ile karşılaşan Esaretin Bedeli Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Esaretin Bedeli izle filmi sinemalar da 41.464.798 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Esaretin Bedeli 1994 tek parça izle

 

Esaretin Bedeli tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, İlk başta hapse girmesiyle alışamayan ama daha sonra istemese de alışan ve içeriye tamamiyle ayak uydurur. Kendine arkadaş edinip onunla beraber her şeyi konuşmaya başlar. Aslında ilk başta güvenmese de zaman içinde güvenmekten başka bir seçeneği kalmadığını anlar ve güvenir. Hapisteyken müdürün verdiği işleri de yapmak zorunda kalan yapmazsa sıkıntı çekeceğini bildiği için göze batmamak için uğraşır. Can sıkıntısından duvara harf kazımaya başlarken duvarının o kadar sağlam olmadığını fark eder ve yavaş yavaş sağlam olmayan yeri deşmeye başlar. Her bir oymasında daha çok çöken duvar kendilerinin geçebileceği bir şekile sokmaya çalışır ve kaçmak için gereken şeyleri yapmaya başlar. Arkadaşıyla derin bir sohbete girerken alttan alttan laf atıp konuyu açmaya çalışır. Her şeyin taştan olmadığını ve umut denilen şeye dokunamayacaklarından bahsederken arkadaşı ne demek istediğini anlayamadığı için daha açık konuşmasını ister. Arkadaşına bu konuyu açtıktan sonra belki bir umut çıkış yolu bulabileceğini söyler ve devamın da ise bunu duvarların altından bir tünel yaparak başaracağından bahseder. Onun ihtiyacı olan tek şey zaman ve göze batmamasıdır. Bunu yaparken bir gözcüsünün olmasını ister ve bunun da o kişi olmasını istediğini söyler. Arkadaşına konuşması çok mantıklı gelmiştir ve bu dediği şeyi önce biraz düşünür ve en sonun da kabul eder. Bunun için napmalarını gerektiğini konuşmaya başlarlar ve yavaş yavaş olucağını ve ne yapması gerekiyorsa ona söyleyeceğini söyler ve tekrar hücrelerine geri dönerler. Ortalık sakinleştikten sonra duvarı oymaya devam eder. Müdürün verdiği işin saati geldiği zaman tekrardan ortaya çıkar ve orayı kapatarak işini yapar. Bir hücre kontrolü sırasın da ortadan kaybolduğu için gardiyanlar panik haline girerken ortalık boşaldığı sıra da tekrar geri çıkar ve sırasına girer. Gardiyanlar ilk başta anlam veremese de yerinde olduğunu gördükten sonra hücre kontrolünü bitirirler ve herkesi hücresine geri sokarlar. Tüneli kazmaya devam ederler ve artık son noktaya gelmiştir. Geriye sadece tünelin ucu kalmıştır ve orayı da hallettikten sonra kaçış planlarını yapmaya başlarlar. Bir sabah gardiyanlar kimseyi bulamayınca müdüre söylerler ve müdür hepsinin bu işin işinde olduğunu anlar ama nasıl kaçtıklarını hala anlayamamaktadır ve hücrelerin hepsini kontrol etmeye başlar. En son kaçılan hücreye geldiği sırada duvarda bir güçsüzlük olduğu fark eder ve o noktaya doğru elini getirdiği zaman duvarın oyulduğunun farkına varır. Herkesin tünelden kaçtığının ve herkesin bu komplo içinde olduğunu anlayınca derhal hepsinin bulunmasını ister. Ne kadar aralasalar bile herkes firar etmiş ve kayıplara karışmıştır.

 

Son zamanlar da yapılan kötü filmler sayesinde eski filmlerin kalitelerinin ortaya çıtkığı bilinmektedir. Bizler de Esaretin Bedeli full hd izle adlı bu efsane filmi full hd kalite de ve 720p olarak sitemize eklemiş bulunmaktayız. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Tutsak izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.