Sporbet

Eşkıya 1996 Sansürsüz izle Şener Şen Mafya Filmleri Serisi

08-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Eşkıya 1996 Sansürsüz izle Şener Şen Mafya Filmleri Serisi
866 defa izlendi

Köyden İstanbul’a gelen eski bir kabadayının hayatının anlatıldığı ve başrolünde Şener Şen’in oynadığı Eşkıya sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Eşkıya izle adlı film sinemalar da 1.683.789 kişi tarafından izlenmiştir.

Eşkıya tek part 1996 izle

Ülkemizin en iyi kabadayı filmlerinden olan Eşkıya tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 35 yıl önce Cudi Dağlarında bir grup eşkiya jandarma tarafından göz altına alınır. 35 yıl boyunca eşkiyaların hepsi ya hastalıktan ölür ya da birileri tarafından öldürülür. Ancak 35 kişi içerisinden sadece 1 kişi kurtulur. Baran… Baran’ın yıllardır hedeflediği tek şey vardır. Oda hapisten çıkar çıkmaz köyüne dönmektir. Sonunda köyüne dönen Baran hiç bir şeyin aynı kalmadığını görür. En yakın arkadaşı olan Cemil’i her yerde arar. Ancak beklemediği bir gerçek öğrenir. Cemil eşkiya olmasına rağmen 35 yıl önce eşkiyaların arasında değildir. Baran ve grubun yakalanmasını sağlayan kişi ise Cemil’dir. Cemil, Baran’ın ilk aşkı olan Keje’ye aşık olduğu için böyle bir şey yapar. Başta Keje Baran’ın yokluğunda kahrolsada bir ümidi kalmaz. Cemil ile İstanbul yoluna giden Keje Cemil’le evlenmeye karar verir. Ancak hala Baran’a aşık genç bir kız gibi hissetmektedir. Cemil’in bu durumunu öğrenen Baran her yerde yana yakıla Cemil’i aramaktadır. Onu bulduğu yerde öldürmek istesede senelerinin bir daha gitmesine cesaret edemez. En çok istediği şey ise Keje’yi bulup ona kavuşmaktır. Trende Cumali adında bir adamla tanışır. Bu adam Tarlabaşının arka sokaklarında büyümüş her şeyi görüp göz ardı eden bir adamdır. Cumali, Baran’a yardım etmek için yola koyulur. Ancak yol boyunca beklenmedik bir şekilde kendi derdini bir kenara bırakıp adamın derdiyle ilgilenir. Yaşanmışlığı büyük olan bu adamın acıları Baran’ı üzsede Baran kimsenin derdinin onun ki kadar büyük olmadığını düşünür. Çünkü kolay kolay buradaki kimse 35 yılının gitmesinin ne demek olduğunu bilmez. Yol boyunca Baran’a yol gösteren adam aynı zamanda Baran’ı Keje’ye götürecek olan insandır. Cumali, Baran’a yardım ederek arkadaşı ve Keje’nin adresini bulur. Ancak Keje’nin karşısına çıkmaya cesareti yok arkadaşını görmeye ise sabrı yoktur. Cesaretini bir kenara bırakıp Keje’nin karşısına çıkan Baran arkadaşının 5 sene önce bir trafik kazasında öldüğünü öğrenir. Hiç bir aşk ise bu kadar üzücü değildir. 35 yılın özlemi ile bir birlerinden vazgeçmeyen iki aşık sonunda kavuşur. Ancak Keje’nin ölümcül bir hastalığı vardır. Ameliyat olmadığı sürece ise bu hastalığı geçmeyecektir. Baran’ın yıllar sonra kavuştuğu aşkı için belli bir miktar para bulması lazımdır. Yoksa 35 yıl sonra kavuştuğu aşkını kaybedecek ve onu bir daha asla göremeyecektir.

Sevdiği kadını eski arkadaşının elinden kurtarmak ve onunla güzel bir hayat kurmak için büyük şehire gelen bir adamın hayatının anlatıldığı Eşkıya full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Züğürt Ağa izle adı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.