Sporbet

Fil Adam 1980 Full Hd izle – Biyografik İngiltere ABD Türkçe Filmler

17-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Fil Adam 1980 Full Hd izle – Biyografik İngiltere ABD Türkçe Filmler
598 defa izlendi

Doğuştan bir hastalık sonrasında yüzünün adeta bir file benziyor olmasından dolayı sirkte çalışmaya başlayan bir adamın dram dolu hikayesini konu alan Fil Adam full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Fil Adam izle adlı film sinemalar da 57.279.445 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Fil Adam tek part Türkçe izle

 

Fil Adam Türkçe dublaj izle adlı bu efsane dram filminin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, Doktor Frederick Treves, 1880’lerin kasvetli Londrası’ndaki bi gezici sirkte fil adam lakaplı, çirkin ve son derece anormal bir görüntüsü olan John Merrick’e rastlar. Doktor bu karşılaşmada ilk başta bir anlam veremese de daha sonraları her şeyin farkına varmaya başlar. Zalim bir adam olan sirk müdürü Bytes, annesi Merrick’e hamileyken bir filin saldırısına uğradığını anlatmaktadır. Merrick, sirk müdürünün bunu her anlatmasının sonucunda daha fazla sinirleniyordur ama bir şey yapamadığı için olduğu sinirle kalıyordur. Zaman içinde artık içinde ki siniri patlayacak noktaya gelmiştir. Merrick o noktaya geldiği zaman Doktor Treves durumu kontrol altına alır ve Merrick’i hastaneye yatırıp tedavi edebilmek için Merrick’i ikna etmeye çalışır. Doktor en sonunda Merrick’i ikna etmeyi başarır bu onun için çok zor olmuştur ama en sonunda başarmıştır. Merrick hastaneye gittiği zaman herkes onun korkunç görüntüsünden korkmaya başlamıştır. Tedavi olacağı zamanlar da hemşirelerden kimse ona yaklaşmak istememiştir ama mecbur oldukları içinde yapabilcek bir şeyleri yoktur. Herkes korkarak ilaçlarını vermeye gitmiştir. Ama aslında korkmaları gerektiğini daha sonradan yavaş yavaş anlamaya başlamışlardır. Zaman içerisinde gidip geldikçe anlamışlardır ki aslında korkulacak bir şey yoktur sadece kendi kendilerini bu durumda bırakmışlardır. Zaman içinde iyice alışmışlardır Merrick’e ve artık bu durumdan kimse rahatsız olmamaktadır. Ona da diğerlerine yaptıkları şeyleri yapmışlardır. Artık Merrick’i kimse dışlamıyordur hastane de o da bu durumdan aslında mutlu olmuştur. Bu zaman içinde doktor ilede daha samimi bir hale gelmişlerdir ve bir şeyleri konuşmaya başlamışlardır. Doktor sürekli Merrick’le ilgilenmiş ve kendisini değerli hissetmesini sağlamıştır. Merrick bunun farkındadır ve içten içe doktor onun için artık önemli birisi olduğunun farkına varmıştır. Doktor, Merrick ile zaman geçirdikçe daha fazla onun iç dünyasına girmiştir ve onun aslında dışarıdan göründüğü gibi korkunç bir insan olmadığının farkına varmıştır. Merrick aslında çok insancıl bir kişidir ama dışarıdan korkunç bir insan olarak göründüğü için ona yaklaşmak istemediğinden onu hep öyle görmüşlerdir.

 

Çalıştığı sirkte bir doktora denk geldikten sonra hayatının en güzel günleri için ilk adımlarını atacak olan bir adamın hayatını beyaz perdeye aktaran Fil Adam tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Yaralı Yüz izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.