Sporbet

Fırtına Murat En Uzun Gece 2019 full hd izle yerli polisiye filmi

14-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Fırtına Murat En Uzun Gece 2019 full hd izle yerli polisiye filmi
55 defa izlendi

Yapılan çok büyük bir soygun ve ardından işlenmeye başlanan seri cinayetleri çözmesi için göreve getirilen başkomiser Fırtına Murat’ın yaşadıklarını anlatan Fırtına Murat En Uzun Gece full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.900.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Fırtına Murat En Uzun Gece izle adlı film sinemalar da 45.347.864 kişi tarafından izlenmiştir.

Fırtına Murat En Uzun Gece tek part 2019 izle

Fırtına Murat En Uzun Gece sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Fırtına Murat En Uzun Gece, bir hırsızlık vakası sonucunda başa gelen bir komiserin hayatını konu olarak ele alıyor. Bir banka soygunu sonrasında ortadan kaybolan hırsızdan haber alınamamaktadır. Ne kadar uğraşsalarda bir türlü sonucuna varamayan polisler başlarında bir başkomiserin olmaması sonucunda ne yapacağını bilemez ve sonunda Fırtına Murat lakaplı bir adam başa geçer. Bu adam sert ve bir o kadarda duygusuz bir adamdır. Ancak hırsızları bulmaya en yatkın kişide odur. Herkesin umudu olmaya başlayan Fırtına Murat çalışmalara başlayarak hırsızı bulmak için yola koyulur. Ne kadar araştırsada bir sonuca varamayan Fırtına Murat işin içinde bir şey olduğunu sezmeye başlar. Ne olduğuna dair en ufak bir fikri olmasada bir takım şeyler ve arkalarında büyük bir kişinin olduğunu anlamaya başlar. Bunun sonucunda bu iş tamamiyle bir merak haline gelir. Bir gece hırsızların yerini tespit ettikleri sırada eski polis arkadaşının bu kişiler tarafından öldürüldüğünü görür. Yakalamaya çalıştıkları kişiler sadece bir hırsız değil aynı zamanda katildirler. Amaçlarının ne olduğunu anlamaya çalışan Fırtına Murat onların içlerine girmeye çalışır. Elinde her hangi bir kanıt olmasada o kanıtı kendisi yaratmaya çalışacaktır. Ancak Fırtına Murat’ın karşısına çıkan geçmişi işlerin tamamiyle sarpa sarmasına sebebiyet verir. Geçmişi gün yüzüne çıkan Fırtına Murat geçmişinden tekrardan sıyrılmayı nasıl başaracaktır ?

2019 yılının en iyi filmleri arasında yer alan ve ilk yerli polisiye filmlerinden olan Fırtına Murat En Uzun Gece tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Sahtekar izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.