Gece Dünyayı Yuttuğunda Full Hd izle – Fransız Korku Yapımı Filmler 2018

30-10-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Gece Dünyayı Yuttuğunda Full Hd izle – Fransız Korku Yapımı Filmler 2018
1.769 defa izlendi

Gece Dünyayı Yuttuğunda Türkçe dublaj izle filminin yapımcılar tarafından yapılan açıklamalarına göre bütçesi 5.000.000 dolar olarak bildirilmiştir. Gece Dünyayı Yuttuğunda izle filmi sinemalar da korku ve zombi filmi sevenler tarafından 6.384.005 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Gece Dünyayı Yuttuğunda Türkçe izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yaşayan ölülerin istilasına uğramış bir adamın konusunu ele almaktadır. Gece arkadaşlarıyla parti veren Sam çok sarhoş olur. Sabah uyandığında kendisini bir apartman dairesinde bulan Sam bu duruma çok öfkelenir. Neden burada olduğunu ve evinde olmadığını düşünür. Sokağa çıktığında etrafta hiç insan yoktur. Neler olduğunu ve sokakta neden kimsenin olmadığını öğrenmek isteyen Sam nereden öğreneceğini bilemez. Sokakta yaşlı bir adam görür. Bu adam şehrin yaşayan ölüler tarafından istila edildiğini ve herkesin saklandığını söyler. Bazıları ise yaşayan ölüler tarafından ısırılarak onlardan olmuştur. Bunları duyan Sam çok şaşırmıştır. Yaşayan ölüleri kendi gözleriyle gördükten sonra Sam kendisini bulduğu apartmana gider. Kendisini yaşayan ölülerden korumak için apartmana bariyerler kurar. Ancak yaşayan ölülerden korunmak pekte kolay değildir. İnsanları yavaş yavaş ele geçiren bu yaşayan ölüler dünyanın sonu olmaya başlamaktadır. Sam bir gece de bütün bunların nasıl olabileceğini bilmiyordur. Gittikçe çoğalan ve güçlenen bu yaşayan ölülerin saldırısı şiddetli bir şekilde devam etmektedir. Sam apartmana bariyerler kurmasına rağmen o korkuç varlıklar bunların hepsini yok ediyorlardır. Nereye saldırdığını bilmemelerine rağmen her şeye herkese saldırıyorlardır. Elindeki malzemelerle daha ne kadar dayanabileceğini bilmemektedir. O gece neler olduğuna dair birşeyler hatırlamaya çalışsada aklına en ufak bir şey gelmez. Ancak kendisini biraz daha zorlayan Sam o gece ilk parti evinin saldırıya uğradığını hatırlar. Bütün arkadaşları yaşayan ölüler tarafından saldırıya uğramıştır. Kimileri yaşayan ölü olmuş kimileride saklanmıştır. Sam’ın o apartmanda yiyebileceği yemek yoktur açlıktan ölmek üzeredir. Artık onun için çabalamak çok zorlu bir hale gelmektedir. Sam yaşayan ölülerin elinden kurtulup yeni bir hayata başlayabilecek midir? Gece Dünyayı Yuttuğunda tek parça izle adlı filmi izlerken korkudan yerinizden duramayacak ve bir daha mezarlıklara tek başınıza gidemeyeceksiniz.

 

Son zamanların en iyi zombi filmleri arasında bulunan Gece Dünyayı Yuttuğunda full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cadılar Bayramı adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Gece Dünyayı Yuttuğunda Full Hd izle – Fransız Korku Yapımı Filmler 2018 "
  1. mstfdrmc 4 Aralık 2018, 11:33 -

    Gece Dünyayı Yuttuğunda bende seni yutacağım. Aşkım bu filmi beraber izleyelim bence

  2. ozkancakir9 7 Aralık 2018, 00:41 -

    Gece Dünyayı Yuttuğunda filmini izledm ve bayıldm.

  3. Karadenizliyiz4 13 Nisan 2019, 16:31 -

    Harika bir film olmuş. Gece Dünyayı Yuttuğunda herkes bir anda karanlıkta kalacak ve insanlığın sonu gelecek.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.