Sporbet

Gece Gelen 2018 Tek Parça izle – Amerikan Cinayet Korku Filmleri

01-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Gece Gelen 2018 Tek Parça izle – Amerikan Cinayet Korku Filmleri
2.208 defa izlendi

2018 yapımı olarak karşımıza çıkan ve işlenen cinayetlerin korkunç noktalara gelmesini konu alan Gece Gelen Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Gece Gelen izle filminin sinemalar da 3.157.298 kişi tarafından izlendiği ise resmi kayıtlara geçmiştir.

 

Gece Gelen 2018 full hd izle

 

Gece Gelen full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, yüzlerce insanın kaçırılıp kaybolmasıyla şüpheye düşen ülke o insanları bulmak için istihbarat ajanlarına haber verir. Ancak kayıp olan insanların hepsi bir ormanda ölü bulunur. Şüphe çeken tarafı ise o kadar insanın aynı yerde ölü bulunmasıdır. Kaçırdığı insanları canice öldüren katil cinayete kurban giden insanların hepsinin yanına not bırakır. katil bir şeylerin ortaya çıkması için çabalıyordur. Bir aile bu ormanın yanındaki dağlık eve taşınır. Başta her şey çok güzel gider çok mutlu bir şekilde yaşam sürerler. Evin babası Tom bir anda kaybolur ve ne kadar arasalarda bulunamaz. Ailesi polise haber verir ve beklemeye devam eder. Evin içinde bulunan her zaman kilitli olan kırmızı bir kapı vardır. Bu kapının içinden tuhaf tuhaf sesler gelmektedir. Evde yaşayan aile bu durumdan dolayı çok tedirgindir. Anahtar sadece evin babası Tom’dadır. Ancak evin en büyük oğlu bu kapının açıldığını görür. Korktuğu için kimseye birşey söyleyemek istemez ancak korkmadan bu durumu herkese söylemelidir. Bir akşam yemeğinde oğlan kapıyı açık gördüğünü ve için de bir takım tuhaf şeyler olduğunu söyler. Kırmızı kapılı odanın içinde yüzlerce ceset vardır. Bu durumdan dolayı telaşlanan aile evden kaçmak için hazırlandıkları sırada evin en büyük oğlunu bulamazlar. Her yerde arasalarda babası gibi oda kaybolmuştur. Anne eşi ve oğlunu bu ıssız yerde bırakmak istemez. Onlar bulunana kadar bu evde yaşamaya devam eder. Baba Tom bir gün kan revan içinde eve döner ve oğlanın onu öldürmeye çalıştığını söyler. Onu kaçıran kişi oğludur. Bunca zaman boyunca oğlanın tek isteği kız kardeşinin ölümünden sorumlu ve ona yardım etmeyen kim varsa onları öldürmektir. Ormanda olan bütün cinayetlerin sebebi budur. Kız kadeşi acılar içinde ölürken kim yardım etmekten korkmuşsa hepsinden intikam alır. Babası Tom’da, kızını kurtarmak için hiç bir şey yapmamıştır. Oğlan tüm ailesini katledip en son kendini öldürür. Kendisini öldürmeden önce evin içine bir not bırakır. Notun içinde ise acı insanı korkunç bir canavara dönüştürür yazıyordur.

 

Son zamanlarda Amerika’da işlenen gizemli cinayetler hakkında insanları bilgilendirmek için yapılan Gece Gelen tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cadılar Bayramı korku filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Gece Gelen 2018 Tek Parça izle – Amerikan Cinayet Korku Filmleri "
  1. BitlisliTacoo 24 Kasım 2018, 17:23 -

    Gece Gelen filmini izleyen arkadaşlarım önerdi. Hepsinin amk. Ulan korkudan tuvalete gidemiyorum.

  2. ozguromc 14 Aralık 2018, 10:41 -

    Gece Gelen izle filmini izlemeyen ahmaktır. Adamlar harika yapmışlar.

  3. ibtsblogs 14 Nisan 2019, 15:02 -

    ORMANDAN GELEN BİR ADAM HERKESİ ÖLDÜRÜYOR. GECE GELEN FİLMİNİN KONUSU BU

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.