Sporbet

Geçmişin Gölgesinde 1999 Full Hd izle – Suç ve Suçlu Amerikan Filmleri

09-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Geçmişin Gölgesinde 1999 Full Hd izle – Suç ve Suçlu Amerikan Filmleri
789 defa izlendi

9 Nisan 1999 yılında vizyona girmiş olan Geçmişin Gölgesinde; dram kategorisinde yer alan bir filmdir. Amerika yapımıdır. Başrol oyuncuları ise Edward Norton, Edward Furlong, Elliott Gould şeklindedir. Birbirinden yetenekli oyuncuları ve yönetmenleri ile oldukça ses getiren bir başyapıt olmuştur. Filmin 1 saat 59 dakikalık bir seyirlik süreci bulunmaktadır. Yönetmeni Tony Kaye’dir.

 

Geçmişin Gölgesinde 1999 tek part izle

 

Derek pek çok kişinin kaldıramayacağı kötü birtakım olaylar yaşamaktadır. Yaşadığı bu olayların üzerinde kötü insanların etkileri vardır. Derek yaşadığı kötü olayların ardından hayat yolunda bambaşka kapılar aralanmaktadır. Derek’in yapmış olduğu seçimler ile olaylar gelişmeye başlamaktadır. Derek’in babası bir gün hiç hoş olmayan bir şekilde ölür. Derek bu ölümün arkasındakinin zenci bir uyuşturucu satıcısı olduğunu öğrenir ve doğal olarak ondan intikam almak ister. Geçmişin Gölgesinde full hd izle seçenekleri ile filmi izleyebilirsiniz. Derek intikamının peşinden koşarken kendisini faşist bir grubun içerisinde bulur. Asıl aşırtıcı tarafı ise bu faşist grubun zamanla en iyi üyelerinden biri haline gelmesidir. Babasının intikamını hiçte hoş olmayan yollar ile almaya çalışan Derek’in başına iyi şeyler gelmez. Kendileri gibi olmayan insanlara karşı taciz ve saldırılar düzenlerler. Olaylar giderek ciddi boyutlar almaya başlar ve bir gün arabasını çalmaya çalışan 2 zenciyi öldürür. Bunu neticesinde de hapse girer. Geçmişin Gölgesinde Türkçe altyazılı izle gibi alternatiflerle filmi orijinal dilinde izleyebilirsiniz. Derek’in bir de küçük kardeşi vardır. Danny tüm hareketleri ve düşünme şekliyle tamamıyle abisini kopyalar, onun izinden gider. Derek, hapse girmenin vermiş olduğu ruh hali ile yaptıkların pişmanlık duymaya başlar ve bambaşka bir adam haline dönüşür. Artık kötü grupların elinde değildir ve tek istediği kendi yolundan gitmekte olan kardeşini yolundan çevirmektir. Geçmişin Gölgesinde Türkçe dublaj izle gibi seçenekler ile dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Girilen yanlış yollar ve seçimler sonucunda insanların nelerle karşılaşabileceği açık bir şekilde izleyicilerin gözleri önüne serilmiştir. Bu uzun metraj film dünya genelinde oldukça ses getirmiştir ve buna yönelik yüksek hasılatlar yapmıştır. İnsanların tercihlerinin ve geçmişe odaklı yaşamanın getirileri üzerinde duran ve sosyal birtakım baskılara dikkat çeken, fazlasıyla insanın beğenisi kazandığı bir filmdir. Geçmişin Gölgesinde 720p izle seçenekleri ile filmi istediğiniz kalite özelliklerinde izleyebilirsiniz. İnanların hatalarından ders çıkarmaları, sonuca odaklanmaları ve daha nicesini görebileceğiniz bir dram filmdir. Derek eninde sonunda ırkçı düşüncelerine bir son vermesi gerektiğini fark eder ve doğru yolu bulur. İyilikle kötülüğün sadece birtakım kişilere ya da ırklara özel olmadığını fark eder.

 

Herkesin içerisinde hem iyiliğin hem de kötülüğün barındığına kanaat getirerek, seçimlerini düzenler. İzleyiciler yer alan düşünceleri ve soruları kendilerine yönlendirerek, ırkçılıkla ilgili problemlerini bu film sayesinde çözebilirler. Doğru yolu bulan Derek için geriye tek bir şey kalmıştır; kardeşini de yanına çekmek. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ödüllü Kısa Filmler adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Geçmişin Gölgesinde 1999 Full Hd izle – Suç ve Suçlu Amerikan Filmleri "
  1. sinyormonci 9 Kasım 2018, 20:15 -

    Amerikan History x ie karıstırdm ama bu fım deglms. Gerç daha esyd anca b flmde oldukça begendım zamannz varsa mutlaka izleyn derim. Hc skmad ben

  2. bayanafilli 9 Kasım 2018, 20:16 -

    Sonuna kadar saam bır dram aksyn fılmııı. Esk lmasna aldanmayın kesnlıkle ızleyın derm bu fılm. Ben çk begendm..zellkle sn sahneleri ates ediyr resmen..

  3. PolitiKARS1 21 Nisan 2019, 15:42 -

    GEÇMİŞİN GÖLGESİNDE yaşamanın ne kadar mantıksız olduğunu anlatan güzel bir film.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.