Sporbet

Geniş Aile Komşu Kızı 2019 komedi filmi sansürsüz izle

13-07-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Geniş Aile Komşu Kızı 2019 komedi filmi sansürsüz izle
1.506 defa izlendi

Oto yıkama da çalışan Cevahir çok açık olduğu komşu kızı Zeynep’in mahalleye dönmesi ile zengin bir adamla Zeynep için girdiği rekabeti konu alan Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Geniş Aile Komşu Kızı izle adlı film sinemalar da 5.585.865 kişi tarafından izlenmiştir.

Geniş Aile Komşu Kızı tek part komedi filmi 2019 izle

Geniş Aile Komşu Kızı tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Geniş Aile Komşu Kızı, diziden uyarlanarak üçüncü serisinide çıkartmayı başarmıştır. Cevahir, Ulvi ile çok yakın arkadaştır. Her günleri kahvede okey oynayarak geçer. Ne Cevahir ne de Ulvi çalışır. Cevahir senelerce komşu kızı Gonca’ya aşıktır. Ancak bu ikili ne kadar bir birini sevsede bir türlü bir birlerine kavuşamazlar. Cevahir’in işsizliği, Koyu Bilal’in Gonca’ya aşık olması ve yıllar yılı bu ikiliyi ayırmak için elinden ne geliyorsa yapması Cevahir ve Gonca’nın evlenmesine hep bir engel olarak kalmıştır. Ancak ne olursa olsun Cevahir bir iş sahibi olacak ve sevdiği kadınla evlenmeyi başaracaktır. Yıllar boyunca sürekli ayrılıp barışan çift hiç bir zaman bir birlerinden ayrı kalamazlar. Koyu Bilal’de komşu kızına çok aşıktır. Tek istediği şey onunla olup güzel bir yuva kurmaktır. Bakıldığı zaman Koyu Bilal’in durumu çok iyidir bir beyaz eşya dükkanları vardır ve burayı babası ile birlikte işletmektedir. Ancak Gonca kendisini bildi bileli Cevahir’e olan aşkından yanıp tutuşur. Cevahir’in bir an önce iyi bir iş sahibi olup kendisine evlenme teklifi etmesini bekler. Ancak Cevahir zaman geçtikçe hala ipsiz sapsız bir şekilde Ulvi ile gezmeye devam eder. Bu durum yavaş yavaş Gonca’yı rahatsız eder ve Gonca Cevahir’i terk eder. Cevahir ise hatasını anlayarak bir şeyleri telafi etmek için elinden ne geliyorsa yapacak ve komşu kızı Gonca’yı geri kazanacaktır. Ancak Cevahir ve Gonca’nın ayrılığından kendisine pay çıkaran Koyu Bilal boş durmayacak ve Gonca’nın gönlünü fethetmeye çalışacaktır.

Dizi zamanların da izlenme rekorları kıran Geniş Aile’nin 3. sinema filmi olarak karşımıza çıkan Geniş Aile Komşu Kızı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Sevimli Dostlar izle adlı filmi de sitemizden linki tıklayarak izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Geniş Aile Komşu Kızı 2019 komedi filmi sansürsüz izle "
  1. mcankral 14 Temmuz 2019, 13:48 -

    Geniş aile komşu kızı ile birlikte rekorları bence alt üst edecek

  2. Mehmet 18 Ağustos 2019, 23:13 -

    Süper çok komik olacak

  3. efso 28 Ağustos 2019, 02:40 -

    Geniş aile komşu kızı da harika olmuş ya la maşallah

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.