Sporbet

Gilbert’ın Hayalleri Full Hd izle 1993 Amerikan Dram Filmi

03-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Gilbert’ın Hayalleri Full Hd izle 1993 Amerikan Dram Filmi
827 defa izlendi

Hasta annesi ve kardeşi ile ilgilenmekten hayatında hiç bir zaman kendisine zaman ayıramayan bir genci konu alan Gilbert’ın Hayalleri full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 14.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Gilbert’ın Hayalleri izle adlı film sinemalar da 1.723.990 kişi tarafından izlenmiştir.

Gilbert’ın Hayalleri tek part aşk filmi izle

Gilbert’ın Hayalleri Türkçe dublaj izle adlı bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, ailesinin arasına sıkışmış bir genci anlatmaktadır. Hayatı hiç kolay olmamıştır ve bundan sonra da olmayacaktır ama o sürekli bir şeyleri başarıp ayakta kalabilmek için çabalamaktadır. Neden böyle yaptığı neden sürkekli onun başına geldiğini düşünsede hayat boyunca hiç bir zaman bir anlam bulamamıştır. İlk başlarda sürekli kendi içine kapanıktır ve kendini açamadığı içinde bu sürekli içine dert olmuş bir haldedir. Şişman annesiyle beraber yaşayan genç sürekli onun da olaylarına şahit olmak zorunda kalıp sürekli onu da göz önünde bulundurmaya çalışmaktadır. Gilbert zor zamanlardan geçmektedir ve her kafasına eseni de bu yüzden yapmak istiyordur. Aslında onlardan kurtulup kafasını rahatlatmak istese de bunu başaramamaktadır ve bu durum sürekli onun için devam etmektedir. Bir gün Gilbert aynı ortam içinde bir kızı görür ve onun hareketlerini izlemeye başlar. Onu izlerken ilk görüşte aşk yaşamıştır ama kıza o zaman yaklaşamamıştır. Daha sonralarda Gilbert şansını kaybettiğini düşünsede yine kızla kaderleri kesişmiş ve yine ikisi de aynı ortamda bulunmuştur. Bu sefer konuşmayı düşünmektedir çünkü bu onun için son şansı olabilir. Kızla konuşmaya gider ve hiç beklemediği bir tepkiyle kızda ona karşılık onunla konuşabileceğini ve zaman geçirebileceğini söyler. Gilbert bu duruma çok şaşırmıştır ve hayatında ilk defa şansının ondan yana olduğuna inanmaya başlamıştır. Bu durum onu mutlu etmiştir ve onunla beraber akşama buluşup beraber vakit geçireceklerdir. Gilbert bu yüzden iyice heyecanlanmıştır hayatında ilk defa bir randevuya çıkıyordur sonuçta nolucağını bilmemektedir. Akşam olmuş ve zaman gelmiştir. Gilbert, kızın evine gider ve onu alır. Bir yerlere giderler ve biraz eğlenirler. Saat iyice geç olmuştur ve Gilbert artık kıza içindekileri açması gerektiğini düşünmektedir. En kötü ne olabilir ki diye düşünür ve kızla tam konuşmaya girecek iken kız konuşmaya başlar ve durumu anlatır. Gilbert daha fazla mutlu olmaktadır ve bu sayede artık daha doğru olmak için adımlar atmaya karar vermiştir. Aslında bu ona daha da güzel gelicektir ve bu sayede de hayatı biraz daha düzelecektir. Gilbert ise kıza ona aşık olduğunu kendine geldikten sonra söylemiştir ve beraber zaman geçirmeye başlamışlardır. Hayatının en güzel günlerini yaşamaktadır ve her zaman bir şey olucak diye hep korkmaktadır. Hayatı sürekli yolunda gidebilecek midir ve düzelecek midir ?

Hayatını hasta ailesine adayan bir genci kasabasına gelen birisi tarafından aşkı tanıması ile hayatına gelen rengi beyaz perdeye aktaran Gilbert’ın Hayalleri tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Çingeneler Zamanı izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.