Sporbet

Gizli Teşkilat 1959 Türkçe Dublaj izle Amerikan Tarihi Film Serileri

22-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Gizli Teşkilat 1959 Türkçe Dublaj izle Amerikan Tarihi Film Serileri
593 defa izlendi

Hayatı boyunca şansızlıklar yüzünden büyük yanlış anlamalar sonrasında hayatı mahvolan bir adamın hayat hikayesinin anlatıldığı Gizli Teşkilat Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Gizli Teşkilat izle adlı film sinemalar da 13.694.257 kişi tarafından izlenmiştir.

Gizli Teşkilat tek part seyret

Gizli Teşkilat tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yanlışlıkla George Kaplan isminde bir casusla karıştırılan Roger O. Thornhill üçkağıtçı bir işadamıdır. Roger milleti üçkağıta getirerek başarılı bir işadamı haline gelmiştir ama bunu kimsenin bilmemesini sağlıyor eğer bilen birisi olursa bu onun için bir iflas durumuna geleceğinin belirtisidir ve her zaman bu yönünü kapalı tutarak hayatına devam etmektedir. Bir gün George Kaplan isimli bir casusla karıştırılması durumda Vandamm ve Leonard isimli yabancı casuslar tarafından kaçırılır ve tüm hayatı değişmeye başlar. Neler olduğunu anlayamadan bir arabaya koyulur ve arabada bayıltırlar. Onu gizli bir yere götürmeye karar verirler ve yola koyulmaya başlarlar. Ondan almak istedikleri şey bilgidir ve onu konuşturmak için tereddütsüz her türlü yola koyulacaklardır. Roger hala neler olduğunu bilmemektedir. Elleri bağlı ve baygın bir şekilde adamlarla beraber harekete geçmiştir. Gizli bir depoya gelmeye yaklaştıkları zaman o da yavaş yavaş ayılmış ve kendisine neler olduğunu anlamaya çalışmaktadır. Aslında onun korktuğu şey onun üçkağıtçı haliyle başarılı bir işadamı haline gelmesini anlamaları ve onun düşmanları tarafından kaçırılmasıdır. Roger’ın içini bu durum yüzünden iyice korku sarmaktadır. Ama yapabilecek bir şeyi olmadığından sadece dediklerini yapacaktır. Bir sandelyeye oturtturlar ve Roger hemen para teklif ederek onu salmalarını ister. Yabancı casuslar ilk başta ne olduğunu neden böyle dediğini anlayamasa da onun bir casus oldukları aklına gelir ve bu durumdan kurtulmak için böyle yaptığını düşünürler. İşkence ederek ondan tüm bilgiyi almaya çalışırlar. Roger, Vandamm’a her ne kadar masum olduğunu açıklamaya çalışsa da Vandamm buna hiçbir zaman inanmaz. Roger için artık yolun sonu gelmiştir. Bunun farkına varan Roger kurtulmak için bir şeyler yapmak zorunda kalmıştır ve tam öldüreceği sıra da bir yolunu bulup ellerinden kaçmayı başarmıştır. Vandamm bu yüzden daha fazla sinirlenir ve yerel polise Roger’ı Birleşmiş Milletler polisinin ölümünden sorumluymuş gibi ihbar eder. Artık Roger’ın peşinde hem yerel polis hem de Vandamm ve iş birlikçileri vardır. Roger kaçmaya devam ederken Eva adında bir kadınla tanışır ve birden bire onunla olanlar olur. Birbirlerinde hoşlanmaya başlarlar ve aşk yaşamaya başlarlar. Roger kaçarken Vandamm ve Amerikan hükümetinin operasyonları hakkında daha da fazla bilgi edinmeye başlamıştır. Roger, Eva hakkında doğru düzgün bir şey bilmemektedir ve kime güveneceğini de tam olarak bilmediği için anlatıp anlatmamakta da kararsızdır. Ama bilmediği tek şey ise Eva’nın hiç göründüğü gibi bir insan olmadığıdır. Roger artık hem kendinin masum olduğunu kanıtlamak zorundadır hem de Vandamm ve adamlarının yürüttüğü operasyonun esrarını çözmek zorundadır.

Son zamanlar da yapılan filmlerin boxset filmlerinin yanından bile geçemiyor olmasından dolayı insanlar tarafından yeniden izlenmeye başlanan Gizli Teşkilat full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Son Buluşma izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.