Sporbet

Gladyatör 2000 Full Hd Tek Parça izle – İngiliz Amerikan Savaş Filmi Yunan

04-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Gladyatör 2000 Full Hd Tek Parça izle – İngiliz Amerikan Savaş Filmi Yunan
1.043 defa izlendi

200 yılında vizyona giren ve Roma İmparatorluğunun en büyük kralının hayatını konu alan Gladyatör Türkçe dulaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 67.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Gladyatör izle adlı film sinemalar da 572.264.689 kişi tarafından izlenmiş ve oldukça beğenilmiştir.

 

Gladyatör full hd 2000 izle

 

Gladyatör tek parça izle adlı bu mükemmel savaş filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, dünyanın en büyük imparatorluklarından olan ve en büyük toprak parçasına sahip devlet haline gelen Roma Krallığı’nın en büyük imparatoru olarak lanse edilen ve ülkemizde bir çok şiveye konu olmuş bu filmde Kral Maximus’un hayatı anlatılmaktadır. Ülkesinin tarihindeki en büyük toprak parçasına ulaşma hayalleri ile devletin başına geçen ve yaptığı işler ile tüm halkın güvenini kazanan Kral Maximus, ordularıan verdiği emir sonrasında Avrupa’nın tamamını ele geçirme planlar yapar. Bu plan doğrultusun da Sovyetler Birliği ile sınır komşusu olmak isteyen ve yapılacak bir savaş sonrasında Sovyetler Birliği’ni de rahatlıkla işgal etme planları kurar. Dünyanın en büyük ordusuna sahip olan ve ellerindeki insan ve barut gücü ile dünyanın tamamına hükmetme hayalleri kuran bu millet, önlerinde son derece akıllı olan Kral Maximus’a son derece güvenmektedirler. Fakat Avrupa Devletleri ile yaptıkları ilk savaştan mağlup ayrılmaları halkın krala olan güvenini, kralın ise orduya olan güvenini sarsacaktır. Daha önceden ordularını korkusuz bilen ve ne olursa olsun ölüme gidecek askerler olarak gören kral, alınan bu mağlubiyet sonrasın ülke de kırmızı alarm verecek ve korkusuz insanlar tarafından oluşan ve sadece kendisine bağlı kalacak olan bir ordu kuracaktır. Tam 5 yıl boyunca eğittiği ordu, devletin ordusunun 2 katına ulaştığında, aslında askerlerin de değil asıl ordunun halkın içinde olduğunu anlayacak ve halk tarafından kurduğu orduya sırtını dayayarak tüm Avrupa Devletleri’ne korku salacaktır. Sonunda ise Sovyetler Birliği ile savaş kapıya dayandığın da, ellerin de ne gibi bir güç olduğunu bilmedikleri bu birlik ile sonu belli olmayan bir savaşa gireceklerdir. Tarihinin en büyük toprak bütünlüğünü sağlayan kralın ise mağlubiyeti akıl almaz derece de büyük ve şaşkınlık verecek derece de olacaktır.

 

Son zamanlar da yapılan savaş filmlerinin sıklıkları ile yeniden gündeme gelen ve izleyicilerin devamlı izledikleri bir film olan Gladyatör full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Deliler Fatih’in Fermanı izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Gladyatör 2000 Full Hd Tek Parça izle – İngiliz Amerikan Savaş Filmi Yunan "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.