Göçebe 2017 Yerli Dram Filmi izle – Yönetmen Emir Mavitan Filmi

08-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Göçebe 2017 Yerli Dram Filmi izle – Yönetmen Emir Mavitan Filmi
2.559 defa izlendi

Akıcı hikayesi ile dikkatleri çeken bir film olan ve son derece dramatik öyküsü ile insanları hüzünlendiren Göçebe tek parça izle adlı film 2.000.000 TL harcanarak çekilmiş bir Türk filmidir. Göçebe izle adlı film sinemalar da 541.267 insan tarafından izlenmesina rağmen internet üzerinde en çok aranan Türk filmleri arasında bulunmaktadır.

 

Göçebe 2017 tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. bir tüccar baba, oğlu ve köpekleri ile uçsuz bucaksız kurak topraklarda yeşil arazi aramaya koyulurlar. Çok eski bir harita sayesinde uçsuz bucaksız bir çölü geçip bulacakları vaat edilen yeşil topraklardaki medeniyete kabul edilmek için yola çıkan bu baba ve oğlu hayatlarını orada güzel bir şekilde devam ettirme hayalleri kurarlar. Ancak bunu yapmak o kadar kolay olmayacaktır. Kendilerine bu haritayı veren adamların tek istedikleri kendilerine verilen sınavı geçmeleridir. Dört kazık ve bu kazıklarla çitleyecekleri sınırsız toprak vaad edilen bu baba ve oğulun asıl derdi toprak değildir. Medeni insanların olduğu bölge de rahat bir yaşam ve huzurlu bir aile olmaktır. Karısını oğlu doğar doğmaz kaybeden baba ise bura da yeniden yapabileceği bir evliliğin hayalini kurar. Oğlu ise baba mesleği olan tüccarlığı öğrenerek iş hayatına atılmak gibi düşünceler ile bu zorlu yolculuğu kabul eder.  Tek kural ise gün doğarken yola çıkıp, gün batarken diktikleri ilk kazığa geri dönmeleridir. Göçebe full hd izle, baba-oğul ilişkisinden iyilik ve kötülüğe, kapitalizm ile komünal hayattan mülteci problemlerine kadar geniş konuları ele alıyor. Son yılların en farklı konusuna sahip olan bu film Türk sinemasında derin izler bırakmış bir baş yapıttır. Eleştirmenler tarafından tam not alan ve izleyen insanların oldukça ilgisini çeken bu filmi izlerken göz yaşlarınıza engel olamayacaksınız.

 

2017 yılında dram filmleri içerisinde en iyi seçilen film olmasına ve bir çok ödül almasına rağmen sinemalar da pek ilgi görmeyen Göçebe 720p izle adlı film sinemalar da en çok aranan film olmuştur. Bizler de buı filmi sizler için hd kalite de ve sansürsüz olarak sitemize eklemiş bulunmaktayız. Ayrıca bu filmin bir benzeri olan Kötü Çocuk adlı filmi de sitemize ekledik. Herkese iyi seyirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Göçebe 2017 Yerli Dram Filmi izle – Yönetmen Emir Mavitan Filmi "
  1. 0zhan0zturk 4 Mart 2019, 11:17 -

    Yerli dram filmleri göçebe gibi olursa çok sıkıcı olur

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.