Sporbet

Gol Kralı 1980 Sansürsüz Hd izle Kemal Sunal Yerli Komedi Filmi

06-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Gol Kralı 1980 Sansürsüz Hd izle Kemal Sunal Yerli Komedi Filmi
1.095 defa izlendi

Türkiye’nin en büyük komedi oyuncusu Kemal Sunal’ın baş rolünde oynadığı ve futbolculuk rolünü başarı ile yerine getirdiği Gol Kralı sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Gol Kralı izle adlı film sinemalar da 16.493.683 kişi tarafından izlenmiştir.

Gol Kralı Kemal Sunal filmi hd izle

En iyi yerli komedi filmlerinden olan Gol Kralı tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Saf bir gencin başından geçen olayları konu alır. Futbola düşkün olan bir genç kıza aşık olur kız ilk başta bunun farkında değildir ve bizim saf genç karakterimiz bu kıza sürekli bir şeyler diyerek ve bir şeyler yaparak onun ilgi alanına girmeye çalışır ama kız her seferinde gülerek ya da onu tersleyerek cevap verir ve gencimiz saf olduğu için onun kötü niyetli olduğunu hiçbir zaman anlayamaz ve ona karşı hep iyi yönlü düşündüğü için onun daha da gözüne girmek ister. Kızın farkında olabilmek için sürekli bir şeyler yaparken başına sürekli bir şeyler gelir ama hedefini asla bırakmayarak kızla beraber olmaya çalışmaktadır. En sonunda kızın futbola olan ilgisini düşünerek o da futbol oynamaya başlama düşüncesine girer. Nereye başvuracağını önce araştırarak gidip başvurmak istediğini söyler. Başvuru sırasında lazım olan kağıtları getirmediği için başvuracağı kişi ona lazım olan her şeyi söylemiştir ve o da kağıtları hazırlamaya gitmiştir. Genç artık futbol okuluna kayıt olmuş ve bunu gidip ilk kıza paylaşmıştır. Kız bunu ilk başta aşağılayıp dalga geçse de ciddiye almayıp geçiştirmiş ve sonra kaldığı yerden yoluna devam edip işlerini halletmeye gitmiştir. Antremana gitmiştir ama ilk başta gözleri bozuk diye herkes onu dışlayıp yapamayacağını düşünmektedir. Ama onun her vurduğu gol olmaktadır ve herkes şaşkındır. Ama gözlük onu etkilemiştir ve maça çıkabilmek içinde kendisinin gözlerini yaptırması gerekmektedir. Bu sayede genç gözlerini yaptırır ve artık daha net görmeye başlamıştır ve maça çıkmaya da başlamıştır. Maçta her gelen topa vurup gol olmasını sağlamıştır ve bu sayede de çok kısa bir sürede göz önüne çıkıp herkesin gözdesi haline gelmiştir. Gencimiz uzun süredir kızın yanına gitmemektedir ve bu yüzden de kız da artık peşimi bıraktı diye düşünmektedir. Kız, gencimizi haberlerde gördükten sonra onun olduğuna inanamaz ve bunu gördükten sonra hemen soluğu gencin yanında alır. Gencin yerini o almış ve artık o ona yaklaşmaya çalışmaktadır. Genç bu olaya inanmasa da artık fark etmiştir ki kızın onunla olmak için normal bir amacı yoktur ve o yüzden de ona yaklaşmamayı deniyordur. Zamanında ona yaptığı onca şeyi hatırlamış ve daha sonrasında futbolda ünlü olduktan sonra ona yaklaşımını görünce sadece paranın peşinde olduğunu parası bittiği zaman ondan gideceğini anladığı zaman onu kendinden uzaklaştırmış ve kendi hayatını yaşamaya başlamıştır.

Kemal Sunal’ın efsane filmleri arasında bulunan ve izleyicilerin severek bir daha izlediği Gol Kralı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Çöpçüler Kralı izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.