Sporbet

Grinç 2018 Türkçe Dublaj izle – Çocuk ve Canavar Arkadaşlık Filmleri

18-08-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Grinç 2018 Türkçe Dublaj izle – Çocuk ve Canavar Arkadaşlık Filmleri
3.812 defa izlendi

Yeşil canavar ile küçük bir çocuğun maceralarının beyaz perdeye yansıtıldığı Grinç tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Grinç izle adlı film vizyona girdiği tarihten itibaren 4.484.709 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Grinç tek part full izle

 

Grinç Türkçe dublaj izle adlı animasyon filminin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Who köyünden ayrılarak dağ başında bir yere taşınarak köpeği Max ile birlikte yalnız bir yaşam sürmektedir. Who köyüne indiği sıralar da herkes ona yaklaşmaya korkuyordur. Who’nun suratsız hiç bir zaman gülmeyen bir yapısı vardır. Bu yüzden en yakın arkadaşı olan köpeği Mix bile ondan çekiniyordur. Yıl başı kutlamalarına aşırı düşkün olan ve yılbaşını her zaman kutlamaya özen gösteren Who ailesi bu yılda kutlamaya kararlıdır. Yılbaşından nefret eden Who bu yılbaşını berbat etmek ve Who’ların eğlenmesini durdurmak için planlar kurar. Bu planları Max ile beraber yapmaya çalışır. Who yılbaşında noel baba kılığına girerek yılbaşını çalmaya kara verir. Bunun sonucunda yılbaşı gelir ve Who noel baba kılığına girerek herkesin yılbaşı eğlencesini berbat edeceği sırada bir kaç kişi tarafından kaçırılır. Who ne olduğunu bilmeden onların elinden kaçmak ister ancak bir türlü başarılı olamaz. Who’yu kaçıran kişi onu kötülük yapmak için değil, teşekkür etmek için kaçırmıştır. Ancak who sinirli bir yapıya sahip olduğu için onlara ağızına geleni söyler. Lou, noel babayı geçen yıl başında bekar annesine yardım ettiği için kaçırır ve ona teşekkür eder. Ancak Who gerçek bir noel baba olmadığı için ne yapacağını bilmiyordur. Lou, onu annesinin yanına götürür ve tüm gün boyunca Who ile vakit geçirir. Who gerçeği söyleme kararı vermiş olsa da bir türlü başarılı olup gerçeği söyleyemez. Bu yılbaşı için Lou ve bekar annesini çekmek zorundadır. Ancak onların sıcak hallerine ısınan Who onlara daha fazla yalan söylemek istemez. Çünkü yıllar sonra ilk defa Lou ve annesi sayesinde gülmüştür. Daha fazla onlara yalan söylemek istemez ve gerçeği söyler. Lou ve annesi bu duruma çok üzülür ancak Who’ya kötü davranmaz. Who ise, Lou ve annesini tanıdıktan sonra Who ailesinin yılbaşılarını berbat etmekten vazgeçer. Köye taşınarak her Who ailesi gibi oda düzgün bir yaşam sürer.

 

Yeşil bir yaratığın bir insanın hayatını nasıl değiştirdiğini konu alan Grinç full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Süperman’in Ölümü adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Grinç 2018 Türkçe Dublaj izle – Çocuk ve Canavar Arkadaşlık Filmleri "
  1. Evdesinemanet 18 Mart 2019, 15:19 -

    Grinç filmleri çok güzel. Son derece izlenmesi lazım

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.