Sporbet

Grudge 2020 yabancı korku filmi tek parça izle

18-08-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Grudge 2020 yabancı korku filmi tek parça izle
418 defa izlendi

Zamanında Japonlar tarafından yapılan seri bir korku filmi olarak karşımıza çıkan ve daha sonrasında Amerika tarafından kendilerine uyarlanan Grudge tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Grudge izle adlı film sinemalar da 5.547.569 kişi tarafından izlenmiştir.

Grudge 2020 korku filmi fullhd izle

Grudge Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Karen Davis, Amerika’dan Tokyo’ya okumak için gelen bir öğrencidir. Burada sosyal hizmetlerde işe giren öğrenci geçimini sağlamak için bir şeyler yapmalıdır. Bir kaç bölüm arasında kalan Karen Davis yaşlı bir hastaya bakma kararı alır. Baktığı hastadan çok memnun olan Karen Davis’in kalacak bir yeri olmadığı için yatılı olarak kadının evine taşınır. Her şey güzel giderken bir anda beklenmedik şeylerle karşı karşıya kalır. Evde tuhaf şeylerin olduğunu hisseden Karen Davis ne yapacağını bilemez ancak bu eve mecburdur. Yaşadığı evin çarı katında tuhaf şeylerin döndüğünü düşünen genç kız ne yapacağını bilemez. Ancak korktuğu için üst kata çıkmak istemez. Bir zaman sonra üst kattan tuhaf seslerin geldiğini hisseder ve korkusunu yenerek üst kata çıkma kararı alır. Aldığı kararla birlikte her şey çok daha kötüye gitmektedir. Korkuları ile karşı karşıya kalan genç kız görünmeyen bir takım varlıklar tarafından korkutulur. Ne yapacağını bilemeyen Karen Davis bu durumdan kurtulmak için evi terk etmek ister ancak yaşlı kadını bu evde bırakmaya gönlü razı gelmez. Bir seri dehşet verici ve gizemli ölümler vuku bulmaya başlar. Sebep olan ruh, lanetini bu kurbanlara geçirmiştir. Karen ise sıradaki kurban konumuna düşmeden bir an önce bu büyüyü bozacak çareyi bulmak zorundadır.

Amerika yapımı çalıntı bir korku filmi olan ve ülkemizde de sinema da yayınlanan Grudge full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Paranormal Chat izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden korku ile izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.