Sporbet

Gülen Adam Sansürsüz izle 1989 Yerli Komedi Filmleri

15-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Gülen Adam Sansürsüz izle 1989 Yerli Komedi Filmleri
762 defa izlendi

Girdiği her ortamda gülen bir adam olan ve başına ne gelirse gelsin olayları gülerek karşılayan bir insanın hayatını anlatan Gülen Adam sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.900.000 TL olarak açıklanmıştır. Gülen Adam izle adlı film sinemalar da 1.678.899 kişi tarafından izlenmiştir.

Gülen Adam 720p izle

Gülen Adam tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, bir ailenin yıllarca çocuğu olmaz. Ne kadar çocuk sahibi olmak isteselerde ellerinden bir şey gelmez. Şans onların yüzüne güler ve sonucunda Yusuf adında çocukları olur. Yusuf doğduğu anda ağlamaz, aksine gülerek dünyaya gelir. Doktorlar bu duruma ne kadar şaşırsalarda onun adını mutlu çocuk olarak kullanırlar. Ancak seneler sonra Yusuf ağlayamadığını, sinirlenemediğini anlar. Neden böyle bir şeyler karşı karşıya kaldığını bilmesede bu durum onu artık mutsuz etmektedir. Tek mimiği gülen yüzü olmuştur. Arkadaşları ile kavga ettiği sıralarda, ailesinin ona bağırdığı sıralarda bile Yusuf güler. İnsanlar onun bu tavrına çok sinirlenir. Ancak bu Yusuf’un elinde değildir. Kimse ona inanmaz diye insanlara da bunu söyleyememektedir. İstediği tek şey gülmek yerine başka bir duygu tebessümü vermektir. Ancak hiç bir zaman bunu yapamayacağını bilir. Artık ailesi Yusuf’un bu durumundan rahatsız olarak onu bir doktora götürmek ister. Ancak doktorlar bir şey yapamayacağını bunun tedavi olamayacak bir hastalık olduğunu söyler. Yusuf doğduğu anda bile güldüğünü öğrenince bu duruma çok şaşırır. Yıllar sonra Ayşe adında bir kıza aşık olur ve onunla evlenme kararı alır. Tek istediği bir çocuk sahibi olmaktır. Belirli bir zaman sonra Yusuf’un bir çocuğu olur. Yusuf çok mutludur. Ancak artık kendisinde duygu değişiklikleri farkeder. En çokta çocuğu ağlayınca olan bu duygu değişikleri onu biraz mutlu eder. Evlat sevgisi onun bu hastalığına çare olmuştur. Yıllar boyunca hiç bir şeyin düzeltemediği bu hastalığını evladı düzelmiştir. Yusuf işte o zaman evlat sevgisinin ne kadar güzel bir şey olduğunu anlar. Ailesi ve eşi bu durumu öğrendiğinde ise çok sevinir. Bütün istekleri gerçekleşen Yusuf’un hayatı çok güzel bir hal alır. Güzel bir iş sahibide olarak her şeyi düzene sokar.

Kemal Sunal’ın oynadığı ve sadece gülerek insanları güldürebildiğini kanıtlayan bir film olan Gülen Adam full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Koltuk Belası izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.