Sporbet

Güneş İmparatorluğu 1987 Tek Parça izle İngiliz ABD Filmleri

26-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Güneş İmparatorluğu 1987 Tek Parça izle İngiliz ABD Filmleri
766 defa izlendi

İngiliz bir aile olmalarına rağmen Shangay’da yaşayan Graham ailesinin 2. Dünya Savaşı’ndan sonra başına gelen dramatik olayları beyaz perdeye aktaran Güneş İmparatorluğu tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 12.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Güneş İmparatorluğu izle adlı film sinemalar da 12.685.906 kişi tarafından izlenmiştir.

Güneş İmparatorluğu full hd seyret

Güneş İmparatorluğu Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Jim Graham, aristokrat İngiliz ailesiyle beraber Şanghay’da iyi şartlar da bir hayat sürmektedir. O sıra da savaş olduğu için ailesi de biraz da olsa korku dolu bir biçimde hayatlarını yaşıyorlardır. Jim dahaca çocuk olduğu için bunları tam anlamıyla anlamıyor ve bu yüzden içinde savaşla ilgili bir korku dahaca yoktur. Savaşın ne kadar büyük olduğundan bile haberi olmayan Jim başına ve ailesinin başına gelecekleri bilmiyordur. Belki bu ailesiyle beraber son vakit geçirişidir ama bundan haberi bile yoktur. Şanghay’da her şey yolunda gittiği için çok fazla tereddüt içinde olan insan yoktur ve bu da onların hayatlarına normal olarak devam edebildiğini gösteriyordur. Jim çocukluğunu çok iyi bir şekilde geçiriyor ve ailesiyle bol bol vakit geçirmektedir. Fakat İkinci Dünya Savaşı’nın bütün dünyayı saran dehşetinden Şanghay bile kurtulamamıştır. Şanghay bu dehşeti gördükten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmamaya başlamış ve artık etraf komple yanıp kül olmuş bir hale gelmiştir. Şanghay’ı işgal etmişlerdir ve Şanghay’da yaşayan herkes işgal edilmesinden sonra tüm hayat şartları değişmeye başlamıştır. Jim’in ailesi, bu işgalin sonucunda eski hayat yaşantısını kaybetmeye başlamış ve eski hayat yaşantılarına dair onlara daha hiçbir şey ortalıkta kalmamaya başlamıştır. Napıcaklarını bilememektedir. Bu sırada Jim’i ise ailesinden koparmışlardır ve artık Jim ailesini görememeye başlamıştır. Ailesinden koparılan Jim, Japonya’da bir toplama kampına götürülmüştür ve orada onu eğitmeye başlamışlardır. Jim gibi bir çok ailenin çocuğu da bu kampa getirilmiştir. Jim küçük bir çocuk olduğu için hem ailesinden koparılmanın verdiği korku sebebiyle hem de 2. Dünya Savaşı’nın verdiği korku sebebiyle tamamiyle karamsarlığa düşmüş ve çok büyük bir korkuya kapılmıştır. Jim bu durumdan nasıl kurtulacağını bilememiştir. Jim hala olayları çözmek için uğraşmaktadır ama bir türlü çözemiyordur. Toplama kampında onlara iyi davranılmaması sonucunda daha fazla korku içine girmeye başlamıştır. En sonunda korkarak burada hayatta kalamayacağını ve hayatta kalabilmesi için korkmaması gerektiğinin farkına varır ve kendi içinde bu korkuyu bitirmeye çalışır. Jim kendini şartlandırır ve kendince çözüm yolu bulur. Sahip olduğu hayal gücü ve kendinde oluşturduğu cesaret sayesinde içinde bulundu korkunç ortamı oynadığı bir oyuna çevirmeye çalışır. Ama ortamın taviz vermez sertliği bir çocuğun hayal gücünün baş edemeyeceği kadar zor olacaktır.

2. Dünya Savaşı’nda Japonya’nın Çin’i işgal etmesi ile Çin’de yaşayan yabancıların ne gibi sorunlar yaşadığını dünyadaki insanlara anlatan Güneş İmparatorluğu full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Müfreze izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Güneş İmparatorluğu 1987 Tek Parça izle İngiliz ABD Filmleri "
  1. ozkanyaziyor 3 Ağustos 2019, 15:49 -

    Son zamanların en kral filmlerinden Güneş İmparatorluğu filmini herkes izlesin

  2. istanbulsuskunu 18 Ağustos 2019, 17:25 -

    Harika bir filmdi izlerken güneşi gördüm

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.