Sporbet

Hababam Sınıfı 1974 İnek Şaban Gençlik Yerli Filmleri Full Hd Sansürsüz izle

07-12-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Hababam Sınıfı 1974 İnek Şaban Gençlik Yerli Filmleri Full Hd Sansürsüz izle
758 defa izlendi

1974 yılında vizyona giren ve bir anda insanların birbirlerine anlatması ile ülke de patlama yaparak Kemal Sunal’ın ününe ün katan Hababam Sınıfı tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Hababam Sınıfı izle adlı film sinemalar da 52.675.796 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Hababam Sınıfı full hd 1080p izle

 

Hababam Sınıfı full hd izle adlı bu harika komedi filminin serisinin ilk filminden siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Hababam sınıfının ilk başlangıç filmidir. Bir lise sınıfının en haylaz öğrencilerinden oluşan ve renkli renkli karakterlere sahip olan öğrencilerden oluşur bu sınıf. Zekalarıyla bütün öğretmenleri, eğitimi sürekli alaşağı ederek istedikleri gibi yönlendirirler. Bir o kadar eğlence dolu bir o kadar da dokunaklı şeyler yaşayan bu sınıf hiç beklemedikleri bir şekilde okula yeni gelen bir müdür muaviniyle başbaşa kalırlar. İlk başta bütün hocalar gibi olduğu zannedip onu da kandırmaya ve onunla da eğlenmeye çalışırlar ama zaman içinde fark ederler ki istediklerini yapamayıp tam tersine çok değişik disiplin suçu almaya başlarlar. İlk başlar da bu sebeplerden hocayı sevmemeye başlarlar. Hocanın böyle bir olaydan haberi olmayarak hepsine iyi yaklaşmaya çalışır. İlk geldiği günden itibaren bütün öğretmenlerin sınıf hakkında söylediği şeylere kulak asmayıp kendi yolundan ilerleyip onlara iyi yaklaşmaya çalıştıkça sürekli sınıfının, hocanın bu iyi halini suistimal edip kendi istedikleri gibi davranmaya çalışırlar. Mahmut Hoca aslında hepsinin birer pırlanta gibi çok iyi kalpli çocuklar olduğu anlamış ama sadece eğlenebilmek ve zaman geçirebilmek için bunu yaptıklarının farkına varmıştır. Normal disiplin suçları yerine akıllanabilecekleri şekilde kendi yollarından suçlar verir. Hababam sınıfı bu olaya ne kadar kıl olsa bile mecburiyet dolayısıyla verilen cezaları yapmak zorunda oldukları için bir şey diyemeden bunları yapmaktadır. Tek ayak üstünde kalmak gibi değişik değişik cezaları vardır. Öğrencilerin ayakları ağrıdında bu durumdan şikayet etseler bile Mahmut Hoca durumu anlayabilmeleri için canlarını okuyup cezayı devam ettirir. En sonun da sınıfın yakınması sebebiyle cezalarını bitirir ve serbest bırakır. Hababam Sınıfı bu cezanın üstüne hocaya karşı değişik bir planlar yapıp oyun oynamaya çalışırlar. Aldıkları cezanın yanlarını kalmasını hiç istemedikleri için de Mahmut Hocayı alaşağı edip kendilerince komik bir plan yapmaya başlarlar. Her şey dersin başlamasıyla başlayacaktır ama Mahmut Hoca bu plandan bir şekilde haberdar olur ve bundan haberi yokmuş gibi davranır. Hocanın amacı bunu yaptıklarını yakalayıp tekrardan ceza vermektir ki ve istediği gibi de olmuştur zaten. Hababam sınıfı ne olduğunu anlayamadan kendilerini tekrar Mahmut Hoca’nın cezasıyla baş başa kaldıklarını görürler. Cezadan sonra akıllanırlar ve hareketlerine biraz daha dikkat etmeye başlarlar. Zaman içinde Mahmut Hocalarını da sevmeye başlarlar. Aslında her şeyi kendileri için yaptıklarının farkına varırlar.

 

Hababam Sınıfı adı ile bir anda hayatımıza giren ve adeta ailemizden insanlarmış gibi çok sevdiğimiz sanatçılar haline gelen oyuncuların bulunduğu Hababam Sınıfı sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Yalan Dolan izle adlı Şafak Sezer’in komedi filmini de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.