Sporbet

Hapishane 2017 Türkçe Dublaj izle – Çin Mahkum Filmleri Serisi

15-08-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Hapishane 2017 Türkçe Dublaj izle – Çin Mahkum Filmleri Serisi
2.664 defa izlendi

Çin tarafından yapılan ve cezaevinde bulunan mafya babalarının oraya nasıl hükmettiğini konu alan Hapishane tek parça izle adlı filmin bütçesi 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Hapishane izle adlı film sinemalar da 6.279.348 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Hapishane 2017 tek part izle

 

Hapishane Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, hapishane de geçen bir mafya filmidir. Mafya başı olan bir adam polisle iş birliği yaparak içeride rahat bir hapishane hayatı sürdürür. Bu mafya başı olan adam hapishanenin de başıdır herkesi kollar ve hapishane de yapılan cezaların hatasını bu mafya verir. Kimse bu adamın sözünden çıkamaz ve herkes bu adamdan delicesine korkar. Polislere bile sözünü geçiren bu adamı zorlu günler beklemektedir. Hapishaneye yeni giren bir adamın ona boyun eğmemesiyle başlar her şey. Bu mafya başı adama gittikçe kinlenir ancak adamın zekası onu çok etkiler. İyi dövüşüyor, zekasıyla herkesi etkiliyor ve kendini ezdirmiyordur. Mafya başı adamın bu haraketlerinden etkilenerek onu yanına çekmeye çalışır. Çünkü bu genç çocuk onun işine çok yarayacaktır ve bir o kadarda arkasında güçlü biri görecektir. Bu çocukla bir anlaşma yapmak ister ancak bu çocuk bu anlaşmayı kabul etmez. Kimse ile işi olmayan bu çocuk bir anda mafya başını karşısında görür ve ne yapacağına dair bir fikri yoktur. Bu adamın ona neden bu kadar kinlendiğini bilmiyordur. Ancak mafya başına boyun eğmemekte kararlıdır. Mafya başı ile karşı karşıya gelen bu çocuk onun emirlerine karşı gelir. Mafya bu duruma çok şaşırır ancak bir o kadar da sinirlenir. Onun bu tavırlarını durdurmalıdır yoksa yavaş yavaş ününü kaybedecektir. Tuvalette herkes bu çocuğu sıkıştırır.. Ancak çocuğun çok iyi dövüş bilmesi sonucun da çocuk onların arasından kurtulmayı başarır. Bu çocuk eski bir polistir mafya başının gizli işler yaptığını farkeder ve eski çalıştığı yerde polislere haber uçurur. Bu adamın küçük çocuklara uyuşturucu satması sonucunda yeni çocuk mafya başını tehdit eder. Yavaş yavaş bütün hapishanede ki kişilerin mafya başından korkusu son bulur. Bunun sonucun da mafya başı farklı bir koğuşa alınır ancak bu çocuk mafya başına orada da rahat vermez. Mafya ne yapacağını bilmiyordur. Bütün ünü buçocuk yüüznden biter. Bu çocuktan intikam almak isteyen mafya başı başarılı olamaz. Hapishane güzel ve başarılı bir yere döner ve hapishanenin yeni başı bu genç çocuk olur.

 

Son zamanların ceza evi durumlarını en iyi anlatan filmler arasında bulunan Hapishane full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Edepsiz Kuklalar adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Hapishane 2017 Türkçe Dublaj izle – Çin Mahkum Filmleri Serisi "
  1. kerem_akca 16 Mart 2019, 10:56 -

    İyice hapishane kaçkını olmaya başlıyorum bu filme bakınca

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.