Sporbet

Hep Yek 2 Sansürsüz izle – 2017 Türk Komedi Filmi Serisi

18-09-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Hep Yek 2 Sansürsüz izle – 2017 Türk Komedi Filmi Serisi
4.234 defa izlendi

İlk filmi oldukça sevilen ve 2. filmi sabırsızlıkla beklenen bir yerli komedi filmi olan Hep Yek 2 tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Hep Yek 2 izle filmi sinemalar da 4.273.492 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Hep Yek 2 2017 full hd izle

 

Filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza ve üyelerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, ilk filmde yaşadıkları maceralar sonrasında Cevat adlı mafya babasının ölüm listesine adını yazdıran Altan ve Gürkan, Cevat’ın kendilerine vereceği görevi başarı ile yerine getirmeleri durumun da affedilecekle ve hayatlarına kaldıkları yerden devam edeceklerdir. Bu görev ise ilk filmde çıkan çatışma sonrasında hayatını kaybeden Şahin’in cesetini kimseye göstermeden ortadan kaldırmaktır. Fakat verilen bu görevi de yerine getiremeyecek olan Altan ve Gürkan, eline yüzüne bulaştırdıkları işten sonra Cevat’ın yine peşlerine düşmelerine sebep olmuşlardır. Tam bu sıra da Cevat’tan kaçarken Necmi babanın barına giren ve bura da olan bir olay sonrasında Necmi babanın çok sevdiği kedisini öldüren Altan ve Gürkan bu olayın ardından Necmi baba ve adamlarının da peşlerine düşmelerine neden olacaklardır. Cevat ise bu iki adamı ortadan kaldırması için Manyak Kerim adında bir seri katili tutarak Gürkan ve Altan’ın peşine takacaktır. Altan ve Gürkan’ı kendi öldürmek isteyen Kerim Necmi babanın adamları ile çatışmaya girecek ve bu delikanlıların öldürülmesine asla izin vermeyecektir. Fakat bu sıra da Organize işler müdürü eski polis ile yolları kesişen Altan, Gürkan ve Manyak Kerim, uzun bir yolculuğa çıkacaklardır. Fakat taşıdıkları cesetin içinde en yakın dostu olan ve kendisini türlü belalardan kurtaran Şahin abisinin olduğunu öğrenen Kerim ise Altan ve Gürkan ile iş birliği yaparak bu mafya babalarının tamamının polisler tarafından yakalanmasına yardımcı olacaklardır. Bu şekilde en yakın arkadaşının intikamını alan Kerim ise Altan ve Gürkana Teşekkür ettikten sonra kendi yoluna gidecektir. Hep Yek 2 sansürsüz izle adlı filmde başlarına gelecek yüzlerce komik olaydan şans eseri kurtulan kahramanlarımızın şansını gördükten sonra aynı şanstan sizler de isteyeceksiniz.

 

Son zamanlarda yapılan komedi filmleri arasından en çok izlenen film olan ve genç yaşlı herkes tarafından beğenilen Hep Yek 2 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin ilk serisi olan Hep Yek 1 filmini de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Hep Yek 2 Sansürsüz izle – 2017 Türk Komedi Filmi Serisi "
  1. hsnhysnbdr 7 Aralık 2018, 00:47 -

    Hep Yek 2 ilk filmi kadar güxzel olmuş. Ellerinize sağlık

  2. eflatun_0147 31 Mart 2019, 14:42 -

    Ulan ya 1. si kadar hep yek 2 izle de oldukça tatlı ve güzel olmuş

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.