Sporbet

Herkes Biliyor 2019 Türkçe Dublaj izle – Avrupa Ülkeleri Dram Filmleri

26-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Herkes Biliyor 2019 Türkçe Dublaj izle – Avrupa Ülkeleri Dram Filmleri
1.360 defa izlendi

İran’lı bir yönetmen tarafından yapılan ve İspanya filmi olarak karşımıza çıkan Herkes Biliyor Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 18.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Herkes Biliyor izle adlı film sinemalar da 3.572.679 kişi tarafından izlenilmiş ve oldukça beğenilmiştir.

 

Herkes Biliyor 2019 dram filmi seyret

 

Herkes Biliyor tek parça izle adlı bu harika Avrupa dram filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, İran’da yaşanan olaylar sonrasında İspanya’ya kaçan ve hayatlarını orada sürdüren bir karı koca, İspanya’nın köyünde hayatlarını İran yemekleri yaparak geçindirmişlerdir. İran’daki sorunlar bittikten sonra vatanlarına dönme kararı alan bu karı koca, aynı zaman da İspanya’da 2 de kız çocuğu sahibi olmuşlardır. Aradan geçen 20 yılında ardından kızları büyüyen ve İran’da mutlu mesut hayatlarını sürdüren bu aile, kızlarının erkek arkadaşlarını da yanlarına alarak doğdukları İspanya köyüne gideceğiz açıklamasının ardından tüm mutlulukları son bulacaktır. Orada yaptıkları yanlışları kızlarının öğrenmemesi için elinden gelen çabayı gösteren ve onları bu kararlarından döndürmek için elinden geleni yapan anne ve baba, hangi konuşmayı yaparlar ise yapsınlar kızlarını bu yoldan döndüremezler. Kızları oraya gitmeden orada yaptıkları yanlışları anlatmak isteseler de bunu bir türlü kızlarına karşı yapamazlar. Ailesinin bu kararlarından korkulu gözlerle kendilerine baktıklarını anlayan iki kız kardeş ise bir an önce doğdukları köye giderek anne ve babalarının neyden korktuklarını anlamak için sabırsızlanmaya başlarlar. Erkek arkadaşları tarafından alınan uçak bileti ile yola çıkan bu iki kız kardeş başlarına gelecek olanlardan habersiz şekilde yolculuklarına devam ederler. Köye vardıktan sonra köylü halk tarafından büyük bir sıcaklık ile karşılaşan bu iki kız, kimleri kızı olduklarını söyledikleri anda bir anda halkın tepkisi ile karşılaşırlar. Anlam veremedikleri bu tepkinin nedenini araştırmaya karar verdiklerinde ise aileleri ile ilgili çok gizli bilgilere ulaşacaklardır. Aslında babalarının çocukları olmadığını ve annelerinin köyden evli bir adam ile birlikte olarak ikisini de yaptığını öğrendiklerin de ise bu sefer gerçek babalarını bulma çabalarına gireceklerdir. Fakat o adamı aynı anadan olan erkek kardeşleri ise kızların babalarını bulamamaları için büyük bir çaba göstereceklerdir.

 

Ünlü yönetmenin devamlı aile bağlarını konu alan filmlerinden bir tanesi olan Herkes Biliyor full hd izle adlı filmi sitemize hd kalite de ve 720p olarak izlenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Tutsak izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.