Sporbet

High Life korku filmi tek parça izle Robert Pattinson filmleri

24-03-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
High Life korku filmi tek parça izle Robert Pattinson filmleri
1.574 defa izlendi

Dünyaca ünlü oyuncu Robert Pattinson’un baş rolünde oynadığı ve özellikle kızların büyük merakla beklediği bir film olan High Life tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. High Life izle adlı film sinemalar da 4.674.898 kişi tarafından izlenmiştir.

High Life 1080p 2019 filmi izle

High Life full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, ömür boyu hapis cezasına çarptılacak bir grup suçlunun başına gelenleri konu almaktadır. Bu grup bu cezayı almamaları için hakim onların önüne farklı bir seçenek daha sunar ve onu da değerlendirmelerini isterler. Eğer bu seçeneği seçerler ise sonunda özgür olabileceklerini ama bu seçenekte kimse için bir sorumluluk kabul etmediğini de söyler. Hakim onlara denek olma seçeneğini sunmuştur ve daha sonrasında ise bunun ölümle sonuçlanabileceğini ve eğer bu deney yapılırken ölürlerse ise bundan sorumluluk almayacaklarını da söylemiştir. Suçlulara düşünmek için çok kısa bir süre verileceğini ve bu süre bittikten sonra ise kararlarını açıklamaları gerektiğini söylenir. Suçlular ise bunu düşünmeye başlar. Aslında korksalarda özgürlüklerine kavuşmanında başka bir yolu olmadıkları yüzünden bunu kabul etmekten başka bir yollarının olmadığınında farkındadırlar ve bu yüzdende hepsi aynı kararı vererek bu deneye katılmak isterler. Sonucu ölümle sonuçlanabileceği ihtimali olmasına rağmen küçük bir ihtimalde olsa özgürlüklerini seçmeyi tercih ederler. Bu şansı kullanan suçlular ise uzayda insan üreme deneyinin artık bir parçası olmuşlardır. Uzaya gidecekleri gün için deneyi yapacak olan bilim adamları tüm hazırlıkları yaparlar ve o gün geldiği zaman gemiye binerek uzaya doğru harekete geçerler. Gemiye bindikten sonra her şeyin çok normal olacağını ve bir sorun çıkmayacağını düşünselerde içlerinde anlamsız bir korkuda hiçbir zaman gitmemektedir. Bu gemi yolculuğu onlar için bir bakımada akıl almaz bir şeydir. Bu deney sayesinde uzayada çıktıkları için bir bakıma mutlulardır. Çünkü daha önce görmedikleri bir yerdir. Uzayda giderken hiç beklemedikleri bir anda kozmik bir ışın fırtınasına yakalanır ve buradan kurtulamayarak paramparça bir hale gelir. Sadece kurtulabilenler suçlular olmuştur ve artık onlarda uzayda oldukları için ne yapabileceklerini bilmiyordur. Artık onlar için hayatta kalma mücadelesi başlamıştır.

Ömür boyu hapis cezasından kurtulmak için sonunda ölüm olabilecek bir deneye katılan bir grup gencin hayatının anlatıldığı High Life Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Çifte Hayat izle adlı filmi de izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ kafi olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " High Life korku filmi tek parça izle Robert Pattinson filmleri "
  1. verbaluce 5 Ağustos 2019, 17:11 -

    High Life korku filmi ama Türkçesi nedir bilemezsin.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.