Hızlandırılmış Aşk Tek Parça izle – Duck Butter Dramatik Aşk Öyküleri

05-07-2018

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Hızlandırılmış Aşk Tek Parça izle – Duck Butter Dramatik Aşk Öyküleri
2.849 defa izlendi

İçinde bulunan erotik sahnelerden dolay 18 yaşından küçüklerin izlemesinin sakıncalı olduğu ve içindeki cinsel ibarelerden dolayı sinemalar da 15.638.268 insan tarafından izlenen Hızlandırılmış Aşk tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.500.000 dolar olarak açıklanmıştır.

 

Hızlandırılmış Aşk 2018 full hd izle

 

Filmin konusundan sizlere kısacak bahsetmek istiyorum. Hızlandırılmış Aşk Türkçe dublaj izle adlı filmde hayatı boyunca erkeklerden darbe yemiş olan Jenny, gittiği bir sinema da liseden kız arkadaşı ile karşılaşır. Onunla uzun uzun sohbet ettikten sonra sıkıntılarını anlatmaya başladığında karşısındaki arkadaşının da bu tarz sıkıntıları yaşadığını anlar. Erkeklerden devamlı darbe yemiş olan bu iki kız sonunda erkeklere olan güvenlerini kaybetmişlerdir. Evlilik hayalleri bile kuramayan bu iki güzel kız, en çok ileri de bir çocuk sahibi olamayacaklarını düşündüklerinde hüzünlenirler. Aralarındaki sohbet samimi bir hal alınca Jenny’nin lise arkadaşı olan Emily, Jenny’e bir teklifte bulunur. Eşcinsel olarak birbirleri ile bir gün geçirmek ve aşkı en azından birbirleri üzerinde doyasıya yaşamak ister. Bu teklif karşısında oldukça şaşıran Jenny kızın gözlerindeki samimiyeti ve güveni görünce kabul eder. Günlük kiraladıkları bir eve giderek orada birbirleri ile iki sevgili gibi zaman geçirecek olan bu kızlar, aynı zaman da birbirlerinin cinsel ihtiyaçlarını da karşılayacaklardır. Son yıllarda kızlar ve erkek arasında anlaşmazlıkların ve erkekler tarafından kadınlara şiddetin arttığı bu zamanlarda, kızlar kendilerini kız sevgililerinin yanında daha güvende hissetmektedirler. Konu olarak bunu ele alan bu filmi izleyen bir çok insan da eşcinsel eğilimi gözlenmiştir.

 

2018 yılında vizyona girer girmez insanların oldukça yoğun ilgisi ile karşılaşan Hızlandırılmış Aşk full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isteyenlere Mutluluk Zamanı adlı filmi önermekteyiz. Herkese keyifli seyirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Hızlandırılmış Aşk Tek Parça izle – Duck Butter Dramatik Aşk Öyküleri "
  1. varis_onur 4 Mart 2019, 11:15 -

    Biz normal aşkı bulamazken insanlar hızlandırılmış aşk yaşıyorlar.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.