Sporbet

İhtiras Rüzgarları 1994 Tek Parça izle Efsane Aşk Filmleri

16-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
İhtiras Rüzgarları 1994 Tek Parça izle Efsane Aşk Filmleri
717 defa izlendi

Eski bir Albay olan babanın çocuklarını kırsak bir bölgede annesiz yetiştirmesinin ardından 1. Dünya Savaşı’nın gelmesi ile çocuklarını kaybetme duygusunu yaşamaya başlamasını konu alan İhtiras Rüzgarları tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. İhtiras Rüzgarları izle filmi sinemalar da 16.894.899 kişi tarafından izlenmiştir.

İhtiras Rüzgarları hd izle

İhtiras Rüzgarları Türkçe dublaj izle adlı bu savaş filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1900’lü yıllarda Amerikan ordusunda görevli olan albay William Ludlow görevinden ayrılarak Montana’da bir evde 3 oğlu ile yaşamaya başlar. Ancak William’ın görevden ayrılması onu pekte rahatlatmaz. Çünkü bu süre zarfında 1. Dünya savaşı başlar. Albay oğullarının bu savaşa katılmasını istemez. Çünkü bu hayatta en değer verdiği şey evlatlarıdır. Onların canlarının yanmasını ve onların kaybetmek istemez. Ancak bunlar o kadar önemli değildir. Çünkü 3 erkek çocuğu albayın tüm karşı çıkmalarına rağmen albayı dinlemeyerek savaşa katılırlar. En küçük oğlu Samuel beklenmedik bir şekilde savaş esnasında can verir. Albay bu durum sonucunda diğer evlatlarını kurtarmak için savaş hazırlığına başlar. Onlar için kendi canını ortaya koyan albay ne yapacağını bilemez durumdadır. Samuel öldükten sonra nişanlısı Susannah yıkılır. Belli bir zaman sonra Samuel’in ortanca ağabeyi Tristan Susannah ile yakınlaşmaya başlar. Albay bu duruma nr kadar kızsada Tristan dik başlı birisidir. Her zaman kendi bildiğini yapmakta ve kimseyi dinlememektedir. Susannah’a aşık olmuştur ve onu bırakmamak için elinden ne geliyorsa yapmaya hazırdır. Susannah’ta, Tristan’a karşı aşk beslemektedir. Savaş biter bitmez evlenmeyi kafaya koyarlar. Ancak bir zaman sonra Alfred’de Susannah’tan hoşlanmaya başlar. Büyük ağabey Alfred’in, Susannah’tan hoşlanmasıyla olaylar bir hayli değişir ve bir çıkmaza doğru gider. Tristan ise kardeşinin ölümünden kendini sorumlu tutmakta ve bir o kadar kendisini harap etmektedir. Bu vicdan azabı ile Susannah’tan ayrılmayı düşünür. Ancak ona olan aşkı çok büyüktür. Alfred ve Tristan adında ki iki kardeş bir birlerine bir anda düşmanlık beslemeye başlar.

Birinci Dünya Savaşı’na insanların çocuklarını göndermemek için neleri göze aldığını beyaz perdeye aktaran İhtiras Rüzgarları full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Savaş Tanrısı izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " İhtiras Rüzgarları 1994 Tek Parça izle Efsane Aşk Filmleri "
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.