Sporbet

İlk Aşk 2010 Amerika Aşk Filmi Türkçe Dublaj izle

19-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
İlk Aşk 2010 Amerika Aşk Filmi Türkçe Dublaj izle
763 defa izlendi

Aşka güvenin kalmadığı bir zaman da küçük bir kasaba da yaşayan delikanlının aşık olduktan sonra yaşadığı olayları anlatan İlk Aşk Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. İlk Aşk izle adlı film sinemalar da 1.546.898 kişi tarafından izlenmiştir.

İlk Aşk full aşk filmi seyret

İlk Aşk tek parça izle adlı bu mükemmel aşk filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Bryce ve Julie ikinci sınıfta tanışmışlardır. Julie, Bryce’e aşık olmuş ve onun için çocukluk aşkı başlamış bulunmaktadır. Julie’nin çocukluk aşkı olan Bryce hiç aynı şekilde düşünmemektedir. Onun için Julie sadece yakın gördüğü bir arkadaşıdır. Bryce kızlardan korkan, utangaç ve sıkılgandır. Bryce’in bu durumu o zamanlar Julie’yi ona daha çok çekiyor ve bağlıyordur. Tüm çocukluklarını beraber geçirmişlerdir ve sürekli beraber oluyordur. Julie ona olan aşkını hemen itiraf edememiş ve biraz daha büyüdükten sonra her şeyi açıklayabilmiştir. Bryce bunu öğrendikten sonra şok geçirmiş ve hiç böyle bir şey beklemediğini ona karşı belli etmiştir. Ama Julie bu konuda kesinlikle kararlı olduğunu onunla dalga geçmediğini belli etmiştir. Bryce her defasında Julie’ye hayır desene bir türlü bunu anlatamamıştır ve sürekli Julie ona bu yönden yakın olmak istediğini belirtmiştir. Bryce, Julie’yi kaybetmek de istemediği için bir şey diyememektedir. Zaman içerisinde ikisinin de düşünceleri ve hayatları değişmeye başlamıştır. Aradan altı yıl geçmiştir ve artık ikisinin üzerinde o zamanki çocukluk yoktur. Biraz daha büyümüşlerdir ve zaman içerisinde Julie’de daha çok bir durgunlaşmaya başlamıştır. Ama yine de sürekli beraber oldukları için tamamiyle ortadan kendi içinde ki duyguları kaldıramamış sadece belli etmemeye başlamıştır. Julie 6 yıl içinde hiç beklenmedik bir şekilde güzelleşmeye başlamıştır. Bu ne kadar Bryce’ın dikkatini çekse de yine de ona karşı bir şeyler şu anda hissetmemektedir. Bryce ve Julie artık ergenlik çağına girmiştir geçen 6 yıldan sonra. Bu zamandan sonra işler artık ikisi içide daha karmaşık bir hal almaya başlar ve bu durumu nasıl çözeceklerini ikisi de bir türlü bilmemektedir. Eskiye göre daha da büyümüş olsalar bile hala çocuklardır ve ergenlik çağındadırlar neler olucağını ikiside bilmemektedir. Karşı evlerde oturuyorlardır ve ikisi de aynı okula devam etmektedirler. Kader ikisini de sürekli aynı ortamda denk getirip birbirini görmesini sağlıyordur. Bu süre içerisinde Julie ise Bryce’a olan sevgisini daha iyi anlamaya başlamakta ve Bryce’ın sürekli hayır cevabı vermesinden sonra daha eski, zamanında olan çocukluğuna göre daha düzgün düşünüp hareket edebilmektedir. Zaman zaman birbirlerinden uzaklaşsalar da aralarında sürekli bir bağ olduğu için hiçbir zaman tam anlamıyla birbirlerinden kopamamaktadırlar.

Yaşadığı aşk duygusunun düşmanları tarafından devamlı oyunlara maruz kalan ve aşkı için savaşan iki gencin hayatının beyaz perdeye aktarıldığı İlk Aşk full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Çingeneler Zamanı izle adlı filme de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.