Sporbet

Inside Out 2015 Türkçe Dublaj izle – Ters Yüz Animasyon Filmleri

11-10-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
Inside Out 2015 Türkçe Dublaj izle – Ters Yüz Animasyon Filmleri
1.617 defa izlendi

2015 yılında vizyona giren ve bir ailenin farklı bir hayvanı alarak beslemesinin ardından başına gelen komik olayların beyaz perdeye aktarıldığı Ters Yüz Türkçe dublaj izle adlı filmin bitçesi yapımcıları tarafından 15.785.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Ters Yüz izle adlı film sinemalar da 54.647.859 kişi tarafından izlenmiştir.

Ters Yüz tek part 2015 izle

Ters Yüz tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, babasının yeni işi sebebiyle Amerika’nın orta kesiminde San Fransisco’ya taşınmak zorunda kalmıştır. Riley, babasının bu yeni işi sebebiyle kendisini hem huzursuz ve depresyona girmiş bulmaktadır hemde babasının yeni iş bulması sebebi ile mutludur. Ama daha çok depresif ruhsal bozuntular ağır basmıştır ve bu sebeple de pek fazla babasının yeni iş bulmasına sevinememiştir. Riley daha genç bir kız olduğu için bu olaylardan etkilenmiştir. Bu kadar fazla etkilenmesinin sebebi ise ruhsal olarak etkilenmesidir. Riley, okulundan, arkadaşlarından ve çevresinden kopmak istemiyordur ama ona verilen şartlar sonucunda sürekli olarak onu zor duruma sokmaktadır. Riley bunun farkına varamamıştır ve sadece kendisini düşünmektedir. Riley dahaca genç kız olduğu için bu durumdan etkilenmesini babası çok normal bulmuştur ve onunla konuşmaya çalışıp düzeltmeye çalışsa bile Riley yine de bunu istemiyor ve sürekli olarak neşesiz, mutsuz bir ruh halinde olmaya devam ediyordur. Riley ve babası San Fransisco’ya taşınmıştır ve Riley artık yeni okuluna başlamıştır. Okula gittiğinde yeni öğrenci olduğu için kimseyi tanımıyor ve herkesin ona yabancı bir gözle baktığını ve onu yadırgadığını hissediyordur. Belkide gerçekte böyle olmamasına rağmen Riley’in davranışlarının ve hislerinin şu anda kötü olması sebebiyle böyle hissetmesi ona göre çok normal gelmektedir. Riley yeni arkadaş bulamayacağını ve sürekli olarak dışlanacağını da düşündüğü için uzun bir süre dışarı çıkmadan sürekli evde durmaya devam eder. Kimseyi tanımadığı için okula gitmek istemese bile babasının zoruyla okula gitmek zorunda kalır. Riley’de oluşan nefret,öfke,korku,tiksinti ve üzüntü Riley’in hareketlerinde büyük bir pay olmuştur. Riley’in yeni hayatında bu hisler çalkantılara yer açmış ve Riley’in duygu merkezinde bir krize yol açmıştır.

Oldukça çilgin bir ailenin maceralarını beyaz perdeye aktaran ve çocukların çok sevdiği Ters Yüz full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Hello Kitty izle adlı filmi de sitemizden rahatça izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Inside Out 2015 Türkçe Dublaj izle – Ters Yüz Animasyon Filmleri "
 1. halsey 13 Ekim 2018, 23:50 -

  Anımasyon fılmlerının bence karalı bu fılmdır. Ben daha ıyısını ızlemedım. herkese sonuna akdar tavsıye ederim. İzlediğinize kesınlıkle pısman olmayacaksınız..

 2. kissyIot 13 Ekim 2018, 23:50 -

  Ben hem begendım hem begenmedım tuhaf duygular yasattı bu fılm abana..

 3. jjanggboomm 7 Nisan 2019, 11:09 -

  Bu tarz filmler çocukların ilgisini çekiyor. Inside Out animasyon filmi ile ruslar çığır açtılar.

 4. CourteneyJay 8 Ağustos 2019, 15:54 -

  Admin kralsın adamsın sen herşeysin

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.