Sporbet

İpin Üstünde 2018 Türkçe Dublaj izle – İngiltere Aksiyon Yapıtları

12-08-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
İpin Üstünde 2018 Türkçe Dublaj izle – İngiltere Aksiyon Yapıtları
1.309 defa izlendi

İngiliz yapımı olan ve Türk bir oyununcunun başrolde oynadığı İpin Üstünde Türkçe dublaj izle adlı film yapımcılarının açıklamalarına göre 5.000.000 Sterlin bütçe ile hazırlanmıştır. İpin Üstünde izle filmi sinemalar da 5.268.443 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

İpin Üstünde full hd 2018 izle

 

İpin Üstünde tek parça izle filminin konusunu siz değerli izleyicilerimiz için kısaca ele alacak olursak, Aydın hayatı boyunca babasına çok düşkün bir çocuktur. Büyüdükten sonra babasının işlerini yürütmek tek hayalidir. Ancak bir sorun vardır ki Aydın’ın babasının işleri pekte düzgün değildir. Baba bütün çocuklarından yaptığı işi saklayıp bir tek Aydın’a söyler. Aydın’a bu konularda çok güvenmesine rağmen küçük oğluna daha düşkün bir babadır. Aydın her zaman çok sevilmek istenen bir çocukken babası tarafından pek sevgi görmemiştir. Sevgisizlikle büyüyen bir çocuk olduğu için de acıma duygusu yavaş yavaş tükenir ve katılaşır. Babası kardeşine daha çok düşkün olduğu için Aydın kardeşine büyük bir kin içerisindedir. Babası öldükten sonra babasının mal varlığının bütünü kardeşine kalır ve Aydın babasının işlerini yürütür. Babaları öldükten sonra Aydın’ın kardeşi Aydın’dan çok uzak bir şehre taşınır. Aydın bir daha onu göremeyeceğini düşünse de kardeşi büyük bir işe girer ve Aydın’ı düşürmeye çalışır. Bunca zaman alınan canların, öldürülen çocukların intikamını almaya çalışan kardeşin intikamını almasına çok az kalır. Aydın’ın erkek kardeşi yaşadığı yere gelir ve Aydın kardeşi ile yüzleşmek zorunda kalacsktır. Aydın kardeşini bir tehdit olarak görüyordur. Ondan daha güçlü olduğunu düşünse bile için de kardeşine yenileceğine dair bir şüphe vardır ve bundan çok korkuyordur. Artık yapması gerek tek şey daha fazla güçlenip kardeşinin karşısında ezilmemektir. Ancak kardeşi büyük bir polis memurudur. Kanunlar yoluyla ilerlemesi onun için büyük bir avantakdır. Abisinin ve babasının bu zamana kadar yaptığı ne varsa onları tek tek gün yüzüne çıkaracaktır. Aydın’ı zorlu günler beklemektedir. Eski gücü kardeşi karşısında yerle bir olmuş durumdadır. Bunun sonucunda ya ikisinden biri ölecek ya da Aydın öür boyu habiste yatacaktır. Adı kirli bir şekilde yaşamını sürdürmeye devam edecektir.

 

Ailesinden kalan pis işleri devam ettiren Aydın’ın aynı zaman da kardeşi ile olan rekabetini beyaz perdeye yansıtan İpin Üstünde full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İyi Oyun adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " İpin Üstünde 2018 Türkçe Dublaj izle – İngiltere Aksiyon Yapıtları "
  1. tvperisi_ 15 Mart 2019, 00:05 -

    İpin üstündeymiş. Cambaz mı lan bunlar bu nasıl film

  2. Ria_ipin 5 Ağustos 2019, 17:10 -

    İpin Üstünde yürüyoruz hepimiz. Bu devlet bizi bitirdi.

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.