Sporbet

İtalyan Usulü Aşk 2018 Full Hd izle – Amerikalıların İtalyan Aşkı Filmi

02-11-2018Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
İtalyan Usulü Aşk 2018 Full Hd izle – Amerikalıların İtalyan Aşkı Filmi
2.890 defa izlendi

Amerika’lılar tarafından yapılan ve İtalyanların yaşadıkları aşkı beyaz perdeye aktararak insanlarını bilgilendirdikleri İtalyan Usulü Aşk full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.800.000 dolar olarak açıklanmıştır. İtalyan Usulü Aşk izle adlı film sinemalar da 5.364.752 kişi tarafından beyaz perde karşısın da izlenmiştir.

 

İtalyan Usulü Aşk 2018 full seyret

 

İtalyan Usulü Aşk tek parça izle adlı bu harika aşk filminden siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, ailesi ile birlikte yaşadığı Kanada’nın küçük İtalya kasabasın da ailesinin geleneklerine uygun bir şekilde son derece profesyonel bir aşçı olman isteyen Lily, bu uğurda yapılması gereken ne varsa yapmaya kararlıdır. Bu sıra da ailesinin devamlı rekabet halinde olduğu pizzacı Jonathon’ın oğlu ile vakit geçiren bu kız aralarındaki rekabet yüzünden bir aşk yaşayamayacaklarını bilmektedirler. Birbirlerini içten içe seven bu ikili aşklarının imkansız olduğunu bildiklerinden dolayı bir türlü birbirlerine açılamazlar. En sonun da daha büyü bir aşçı olarak şef sınıfına girmek isteyen Lily, ailesinden izin alarak Londra’ya gitmeyi ve ora da en büyük şeflerden eğitim almak istediğini söyler. Kızlarının bu çabasına oldukça destek çıkan aile kızlarını Londra’ya gönderirler. Bura da en büyük ustaların yanında eğitimler alan Lily, sonun da büyük ustasının sahibi olduğu restaurantta çalışmaya başlar. Son derece başarılı olduğundan dolayı bu kızın üzerine titreyen usta ona burada yaşamak için vize çıkarmaya uğraşır. Fakat bunu bir türlü başaramayınca sonunda kızın Kanada’ya giderek oradan gerekli izinleri kendisinin alması gerektiğini söyler. Her ne kadar ailesinin yaşadığı ve çocukluğunun geçtiği kasabaya gitmek istemese de buna mecbur olduğunun farkındadır. Kasabasına dönen Lily Jonathon’un oğlunu görünce başından aşağıya kaynar sular dökülür. Küçükken aşık olduğu delikanlının son derece yakışıklı ve çekici olması kızın aklını başından almıştır. İşlemleri hallettikten sonra yeniden Londra’ya dönme planlarını askıya alacak olan bu kız, aileler tarafından desteklenmeyen büyük bir aşkı yaşamaya başlayacaktır. Erkek arkadaşını da alarak Londra’ya kaçma fikri ise gerçekleştirilmesi hiçte kolay olmayan bir durum haline gelecektir.

 

Aşkı için her şeyi göze alan ve ailesini bile karşısına alan iki aşığın macera dolu olaylarının ele alındığı İtalyan Usulü Aşk Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İstikamet Düğün filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " İtalyan Usulü Aşk 2018 Full Hd izle – Amerikalıların İtalyan Aşkı Filmi "
  1. KaykalMustafa 15 Nisan 2019, 15:06 -

    Son derece aşkı güzel anlatmışlar. İtalyan usulü aşklar bu şekilde ise bana italya karı lazım

FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.