Sporbet

İyi Aile Çocuğu 1978 Sansürsüz izle Kemal Sunal Düğün Filmleri

06-01-2019Sporbet
Sorun Bildir
Sporbet
Sporbet
Film Bilgileri
İyi Aile Çocuğu 1978 Sansürsüz izle Kemal Sunal Düğün Filmleri
869 defa izlendi

Hiç bilmediği ikizi ile farklı hayatlar yaşayan ve birbirlerinden oldukça etkilenen kardeşlerin maceralarını konu alan İyi Aile Çocuğu sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 TL olarak açıklanmıştır. İyi Aile Çocuğu izle adlı film sinemalar da 16.279.482 kişi tarafından izlenmiştir.

İyi Aile Çocuğu Kemal Sunal filmi izle

İyi Aile Çocuğu tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Tek yumurta kardeşler bir birlerine çok farklı bir şekilde doğarlar. Ancak karakter olarak çok farklılardır. Anne ve babaları büyüm bir tartışma içerisine girer. Genç kadın bir oğlunu alarak evi terk eder. Bu iki kardeş yıllarca ayrı dünyalarda yaşamlarını sürdürmektedir. Bir birlerini unutur hale gelen iki kardeş hayatlarına devam etmelidir. Hem annesiz hem babasız büyüyerek zorlukların üstesinden bir bir gelmişlerdir. Gelmelerinin en büyük sebeplerinden bir tanesi ise geleceklerini kurtarmalarıdır. Kardeşlerden bir tanesi mafya babası olmuş diğeri ise veznedar olmuştur. Farklı dünyalarda farklı hayatlar yaşayan bu iki kardeş karşılaşır. Bir birleriyle karşılaşan ikizler büyük bir şaşkınlıkla bir birlerine baka kalırlar. Çünkü bir birlerini unutmuşlar. Aileleri onlara hiç bir şey söylememiştir. Başta çok benzediklerini düşünürler ancak sadece benzemek değildir olayın aslı. İki kardeş yıllar sonra bir birlerini bulurlar. Ancak iki yabancı gibi mesafe içerisindedirler. Zaman geçtikçe bir birlerine alışmaları uzun sürecektir. Kardeşlerden mafya olanı çok sert ve dediğim dedik bir karaktere sahipken bir tanesi hiç bir insana geri karşılık veremeyen kalp kırmaktan çok korkan bir karakterdedir. İki kardeş yıllar sonra kavuşarak bir birlerine bağlanırlar. Ancak anne ve babaları yıllardır görüşmemiş ve görüşmemekte kararlıdırlar. Evlat acısı bitmişken aşk hasretleri yıllardır küçük bir yanlış anlaşılmayla son bulur iki kardeş yıllar sonra anne ve babalarını barıştırmak için elinden ne geliyorsa yapmaya çalışırlar. O sırada mafya babası olan kardeşlerden bir tanesi işlerini aksatmıştır. Diğeri ise işten kovuşmuştur. Ancak anne ve babalarını barıştırmaları az kalmıştır.

Usta oyuncu Kemal Sunal’ın baş rolünde oynadığı ve iki farklı rolü canlandırdığı İyi Aile Çocuğu full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kibar Feyzo izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
FullHDFilmizleyen.com sitesinde vizyondaki en yeni 2015 filmleri dışında en iyi ve kaliteli filmleri eski nostaljik şekilde hd film izlemek isterseniz 720p full hd özelliği ile yüksek çözünürlük kalitesinde altyazılı ve Türkçe dublaj film izleyebilir, donmadan, indirmeden, hızlı ve bedava seyredebilirsiniz. En güncel vizyon filmleri, 2015 yılında sinema salonları içerisinde oynayan en iyi korku filmleri, aksiyon filmleri, komedi filmleri, aşk ve duygusal filmler, dram ve animasyon filmleri, bilim kurgu, fantastik filmler ile 2013, 2012 ve 2017 Filmleri kategorisi gibi önceki yıllarda da karşımıza çıkan yabancı film ve yabancı dizi izle yebilir, Sinemalar gibi veritabanında tüm filmleri bulabileceğiniz film sitelerinde bulunan en güzel filmleri de izleme şansı yakalayacaksınız. Boxset - seri filmler izle seçeneği ile de bir filmin devamını da FullHDFilmizleyen.com adresinde partlı ve tek part olarak bulabileceksiniz. film izlemek için en kaliteli yer sitemizdir şüphesiz ki. Sitemizin Google a eklenen site haritasını da Sitemap a tıklayarak görebilirsiniz.